Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie
- - - - -

Księgowa czy biuro rachunkowe

• Please log in to reply
25 replies to this topic

#21 mirkqa

mirkqa

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 2 Postów:

Napisany 25 luty 2017 - 17:05

mi się wydaje, że obie opcje są nieopłacalne, ale może się nie znam... najlepszym wyjściem moim zdaniem będzie księgowość online, którą można prowadzić samemu :) może warto byłoby się z takim tematem przenieść na forum strikte o biznesie :) Są tam poruszane tematy księgowości, kadr i płac, dotacji oraz wiele innych :)

#22 dottkka

dottkka

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 1 Postów:

Napisany 24 kwiecień 2017 - 16:37

Biuro jest znacznie bardziej opłacalne finansowo...

#23 Marzena7858

Marzena7858

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 1 Postów:

Napisany 07 czerwiec 2017 - 08:13

Ja od początku roku korzystam z biura rachunkowego ( wczesniej samodzielna ksiegowa). I jestem zadowolona. Wole jednak księgowość tradycyjna i zdecydowałam się na biuro mieszczące się w moim mieście.

#24 maxik01

maxik01

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 17 Postów:

Napisany 15 wrzesień 2017 - 13:41

Moim zdaniem w każdym wypadku lepszym rozwiązaniem jest biuro rachunkowe. Ja korzystam od początku mojej działalności z pomocy biura rachunkowego ********* [reklama] i nie wyobrażam sobie lepszego rozwiązania. Samodzielna księgowa bywa zawodna, może się pomylić, może mieć sytuację losową.. Biuro to jednak biuro.

#25 Emilik

Emilik

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 21 Postów:

Napisany 20 październik 2017 - 15:45

Widzisz, ja też ostatecznie zdecydowałam się na biuro ********** [reklama] i okazało się, że to opłacalne i niezawodne rozwiązanie. Czasem warto zaufać radom znalezionym w Internecie :)

#26 stobejczyk

stobejczyk

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 18 Postów:

Napisany 25 wrzesień 2018 - 00:08

Jak masz małą firmę i nie stać cię na opłacenie księgowej, to  możesz korzystać z wielu porad dostępnych na specjalistycznych portalach księgowych, takich jak PortalFK. Znajdziesz porady i wiele aktywnych druków i kalkulatory

Wymaga to trochę wysiłku, ale do pracy z księgową też nie możesz być nieświadom tego co ona dla Ciebie robi.

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników