Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie
- - - - -

Problem z pobieraniem

p2p

• Please log in to reply
No replies to this topic

#1 bartek1992

bartek1992

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 10 Postów:

Napisany 28 grudzień 2014 - 23:45

witam, Mam problem z pobieraniem torrentów a mianowicie ostatnio postanowiłem przypomnąć sobie dość stary film i nigdzie nie mogłem go znaleźć, więc odkurzyłem dawno nieruszany uTorrent, pobrałem może z 70% i program się zatrzymał i tak już od trzech dni nie można tego ruszyć ani tego, ani żadnego innego pliku, mimo tego że seedów czy peerów jest ponad 100, program albo zatrzymuje się na "łączenie z Peerami" albo "w kolejce 0.0%" nie ma ani wychodzących ani przychodzących danych (a jak już się pojawia jakieś wysyłanie to nie przekracza 1kB/s).

przekopałem google ale tam piszą że zazwyczaj jest to problem z routerem lub firewallem (aktualnie nie posiadam ani jednego ani drugiego, korzystam z sieci, gdzie dostawca jest z mojej miejscowości i internet mam z kabla), antywirus Avast. próbowałem przywrócić system o 5 dni w tył - bez skutku, przeinstalowałem - nic, próbowałem zainstalować inny program podobna sytuacja tyle że w tamtym napisane jest coś o zablokowanym porcie - jestem całkowicie lewy w tych sprawach, więc nie mam pojęcia jak sobie z tym poradzić.

tutaj podany jest zrzut z utorrent setup guide po wykonaniu testu

https://www.sendspace.com/file/p31vpt

jak już mówiłem całkowicie nic mi to nie mówi, ale może będzie przydatne w rozwiązaniu problemu.
proszę o pomoc...

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników