Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie

The Eye

• Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 tsg.

tsg.

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 3 Postów:

Napisany 18 grudzień 2014 - 21:11

Witam!

Jesteśmy dwoma studentami, którzy postanowili poświęcić swój wolny czas na tworzenie gier (są to nasze pierwsze kroki w tej dziedzinie). Mam szczerą nadzieję, że jest to odpowiednie miejsce na tego typu temat. Chcieliśmy się po prostu pochwalić naszym najnowszym dziełem :)

Chciałbym Wam zaprezentować nadchodzącą grę na platformę android: “The Eye”. Jest ona osadzona w świecie fantasy. Data premiery to 20.12.2014, tutaj możecie zobaczyć trailer, który stworzyliśmy wczoraj:

Krótko historia, czyli o co tutaj chodzi:

Smok śpi na stosie zagrabionych skarbów, gracz wciela się w rolę bohatera, który próbuje je wykraść. Dotarcie do skarbów nie jest prostym zadaniem ze względu na przeszkody w postaci spadających wielkich kamieni. Dodatkowym utrudnieniem jest konieczność ukrywania się przed smokiem, który budzi się co jakiś czas aby sprawdzić stan swojego bogactwa.

Kilka screenów:

QmKmUSY.png

“The Eye” to prosta gra zręcznościowa, która daje możliwość rywalizacji z przyjaciółmi i ludźmi z całego świata. Chodzi o to, aby zdobyć jak największą ilość punktów w danej rozgrywce. Jeden wykradziony skarb daje jeden punkt.

W dzisiejszych czasach wiele osób posiada smartfony, dlatego też postanowiłem powiedzieć Wam o tej grze :). Co sądzicie? Jesteśmy ciekawi Waszych opinii.

PS Jeżeli korzystacie z facebooka to możecie śledzić nowości również tutaj:

https://www.facebook.com/TheEyeAndroidGame

#2 kompołak

kompołak

Kandydat

• Forumowicze
  • PipPip
  • 36 Postów:

Napisany 19 grudzień 2014 - 08:41

Ciężko powiedzieć czy się przebijecie jakoś przez rynek nasycony gierkami. Grafika mi się podoba, przywołuje wspomnienia, to może się okazać dużym plusem.

Nie wiem czy gra przewiduje jakieś utrudnienia z kolejnymi zdobywanymi punktami. Na pierwszy rzut oka wydaje się mocno monotonna, taka do pogrania na chwilę i wykasowania, ale trudno jest o tym mówić nie grając. Poczekam do premiery, ściągnę i wtedy się wypowiem, czy mnie w jakikolwiek sposób zainteresowała.

#3 tsg.

tsg.

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 3 Postów:

Napisany 19 grudzień 2014 - 11:21

Poziom trudności zwiększa się wraz z liczbą wykradzionych skarbów. Na wyższym poziomie pogodzenie konieczności ukrywania się, unikania kamieni i wykradania skarbów wymaga niesamowitej zręczności, więc robi się ciekawie :) Oczywiście zachęcam do sprawdzenia, wtedy znacznie łatwiej będzie ocenić jakość.

#4 tsg.

tsg.

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 3 Postów:

Napisany 20 grudzień 2014 - 23:08

7ym30jP.png

Gra jest już dostępna! Pobrać można tutaj całkowicie za darmo: https://play.google....SomaLabs.TheEye

Zachęcam do grania i dzielenia się infromacją ze znajomymi :)

#5 kompołak

kompołak

Kandydat

• Forumowicze
  • PipPip
  • 36 Postów:

Napisany 23 grudzień 2014 - 14:46

Pierwsze wrażenie całkiem fajne. Faktycznie, gra z czasem staje się dość trudna, myślę, że poświęcę jej trochę czasu w tramwaju czy autobusie. :)

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników