Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie
- - - - -

Tablet do pracy.

• Zamknięty temat Ten temat jest zamknięty
5 replies to this topic

#1 Sunsin

Sunsin

Początkujący

• Forumowicze
  • PipPipPip
  • 80 Postów:

Napisany 30 listopad 2014 - 19:26

Może ktoś coś polecić? W gry raczej grać nie zamierzam, więc nie zależy mi na jakimś mega sprzęcie z 4 GB ramu. Budżet gdzieś do 700 zł, preferowany raczej Win8 głównie ze względu na office 365. W sumie na rynku jest tyle tego, że ciężko się na coś zdecydować kolega polecił mi się wstrzymać i poczekać aż będzie premiera tabletu Ferguson S8 - http://www.ferguson-...erguson-s8.html

W sumie pod względem parametrów w zupełności by mi wystarczył. Natomiast pytanie do osób bardziej obeznanych w temacie o opinie o sprzęcie, czy warto czekać, ewentualnie na co zwrócić uwagę? 

Aha. Ferguson ma kosztować 560 zł, dlatego się poważnie zastanawiam bo troszkę szukam od kilku dni, ale z takimi parametrami w takiej cenie nic nie znalazłem. 

#2 Memlonek

Memlonek

Uczestnik

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 174 Postów:

Napisany 02 grudzień 2014 - 10:33

A czy nie lepiej byłoby kupić jednak coś lepszej firmy? Sam nie mam osobiście zaufania do sprzętu takich nieznanych producentów ponieważ jest ryzyko,że nie będzie Ci dobrze służył.

Zerknij sobie na ten tablet:

http://najtaniej.co/...nia-w3-810.html

Acer Iconia do kupienia już od niecałych 600 zł. Zapewnia dobre parametry, świetną pamięć oraz jakość obrazu. Dołączona jest klawiatura tak więc na pewno będzie Ci wygodniej z niego korzystać. 

#3 Eminion29

Eminion29

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 5 Postów:

Napisany 14 grudzień 2014 - 22:38

Ja to kupiłbym coś porządnego np. ipada. Moja koleżanka skorzystała kilka dni temu z promocji świątecznej z katalogu ispot i wzięła ipada Air 2 http://ispot.pl/ipad...e-gray,id-72045  i jest bardzo zadowolona. 

#4 azalea

azalea

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 4 Postów:

Napisany 10 luty 2015 - 10:39

Nie ma czegoś takiego jak tablet do pracy, na tabletach nie da się pracować, nawet maile pisze się na nich ciężko. Nie ma co ukrywać, tablety to zabawki służące do oglądania filmów, czytania książek, przeglądania stron internetowych, grania w gry - to wszystko.

#5 stobejczyk

stobejczyk

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 18 Postów:

Napisany 13 marzec 2015 - 02:52

Otóż powiem Ci, że mam własnie omawianego wyżej Fergusona S8 i na nim pracuję. Ma czterordzeniowy Quad - Core Intel Atom, pamięć operacyjną 1024 MB,szybką sieć bezprzewodową WiFi, solidna baterię i na dodatek w obudowie klawiaturę, więc pracowac da się bardzo dobrze. Wolę miec w torebce mały tablet niż wielką torbę z laptopem.

#6 sławek78

sławek78

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 2 Postów:

Napisany 13 marzec 2015 - 13:00

Ja pracuję na tablecie samsunga galaxy tab 3 7.0 i jestem zadowolony. Dobry tablet do zwykłej pracy. Działa prawidłowo, szybko, a przy tym elegancki i zgrabny. Dobrze leży w dłoni, nadaje się do codziennego użytku. Nie testowałem gier 3D i innych "fajerwerków". W codziennej pracy działa idealnie. Jak dla mnie wielką zaletą jest cena, która jak na produkt marki Samsung jest wyjątkowo niska. Nie zauważyłem większych mankamentów w porównaniu z Sony Xperia Z tablet. Może to wynika z niewymagających zadań.

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników