Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie
- - - - -

Praca w ciąży

• Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 lujek

lujek

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 1 Postów:

Napisany 10 listopad 2014 - 16:04

Mam pytanie szczególnie do kobiet jeśli takie spotkam ;p jak myślicie czy warto w naszych komputerowych sferach pracować po 5 miesiącu ciąży? a nawet i wcześniej? czuję się dobrze, to dopiero początek ale moja praca jest bardzo stresująca, często dużo dłużej mi się schodzi niż 8-9 zwykłych planowych godzin, poza tym rozbieganie itd. nie wiem sama... mam szansę w tym momencie się wycofać bezpiecznie, czy tak zrobić?

#2 kompołak

kompołak

Kandydat

• Forumowicze
  • PipPip
  • 36 Postów:

Napisany 13 listopad 2014 - 10:26

Idź do lekarza, zrób badania i wtedy decyduj. Jeżeli stres i Twoja praca zagrażają zdrowiu dziecka to nie powinnaś ryzykować. Moja znajoma musiała zrezygnować z pracy w 6 miesiącu, ponieważ, mimo iż nie była to praca ciężka, ale właśnie stresująca, zagrażała ciąży.

#3 bajral

bajral

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 2 Postów:

Napisany 25 listopad 2014 - 17:54

zgadzam się całkowicie z kolegą powyżej, powinnaś na siebie uważać, wszystko obserwować, swoje samopoczucie, swoje wyniki badań i wtedy decyduj czy dajesz radę czy lepiej nie ryzykować z pracą, tylko wybrać się chociażby na wczasy zdrowotne , tego jest teraz tyle, że naprawdę jest w czym wybierać :)

#4 wawrzyn9090

wawrzyn9090

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 5 Postów:

Napisany 26 listopad 2014 - 11:13

jesli masz stresującą pracę to polecam udać się do lekarza, który na 100% da Ci zwolnienie

#5 jasminmark

jasminmark

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 15 Postów:

Napisany 26 listopad 2014 - 14:06

przy kompie to raczej żadna sztuka dla kobiet pracować co innego praca fizyczna lub ciąża zagrożona.

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników