Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie
- - - - -

Kamera do filmowania przebiegu konferencji

kamera do szkoleń kamera do konferencji

• Please log in to reply
9 replies to this topic

#1 KarolRad

KarolRad

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 7 Postów:

Napisany 14 październik 2014 - 09:49

Witam. Szukam kamery do filmowania przebiegu konferencji? Chodzi mi o nagranie przebiegu szkolenia. Chcę stworzyć krótki film na stronę firmową oraz na Youtuba. Do tej pory nie korzystałem z kamery, nie wiem czym kierować się przy wyborze. Dobrze, aby była prosta w obsłudze. Materiał musi być dobrej jakości, z konferencji trwającej kilka godzin, więc kolejny wymóg- to baterie wytrzymałe. Ma to być film promujący konferencję, bez głosu, będzie podłożona muzyka do filmu. Budżet do 1500zł.

Będę wdzięczny za pomoc.

#2 Aldos

Aldos

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 12 Postów:

Napisany 17 październik 2014 - 11:42

Zobacz sobie kamery poklatkowe Brinno - możesz stworzyć krótkie nagranie z przebiegu konferencji, które od razu możesz wrzucić na YouTuba, jakość nagrań jest wysoka, no i jest bardzo prosta w obsłudze.

#3 KarolRad

KarolRad

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 7 Postów:

Napisany 20 październik 2014 - 10:35

Dzięki za info. Poczytam o tych kamerach. Może ktoś jeszcze coś doradzi.

#4 adriannapenny

adriannapenny

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 4 Postów:

Napisany 21 październik 2014 - 11:03

Mi też przydałaby się kamera, czasem w firmie jest potrzeba sfilmowania eventów. Może ktoś kupi mi na gwiazdkę?:)

#5 KarolRad

KarolRad

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 7 Postów:

Napisany 24 październik 2014 - 10:55

Przedstawiłem do zarządu propozycję tej kamery poklatkowej Brinno - tutaj niestety muszę czekać na ich akcept lub odmowę. Z racji tego, że to ja będę obsługiwał ten sprzęt, dla mnie najważniejsze jest, aby kamera była prosta w obsłudze i dobra jakość nagrań. Mam nadzieję, że zaakceptują, bo podobają mi się te kamery. Odpowiedź mam mieć w pierwszej połowie listopada, niestety u nas tak wszystko dług trwa.

#6 witekmaxer

witekmaxer

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 9 Postów:

Napisany 10 listopad 2014 - 12:37

Ja kręcę filmy lustrzanką Nikon.

#7 KarolRad

KarolRad

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 7 Postów:

Napisany 12 listopad 2014 - 11:27

Dzięki wszystkim za propozycję, zwłaszcza Aldos. Szefostwo zaakceptowało zakup kamery Brinno, już się nie mogę doczekać jak będę miał pierwszą okazję do testowania kamerki. Wybraliśmy model 

Brinno BMC100 Motion Camera

#8 Gośćmiktomas_*

Gośćmiktomas_*
  • Goście

Napisany 14 czerwiec 2015 - 19:25

Ja akurat kupiłem BBC100 czyli brinno construction cam kamera jest ta sama tlc200 fi 1.2 ale w komplecie była zew obudowa jest o tyle fajne że maja gwint 1/4 cala i pasuje do wszystkich uchwytow - rozwiazania kamer poklatkowych to rewelacja tutaj 3 przysikami mamy co chcemy bez zbednego zastanawiania

Jezdze duzo na rowerze i nagrywanie fragmentów mnie nudziło nigdy nie miąłem tego co chce teraz z wycieczki 100km mam skrócony kilku minutowy film z rejestracja calosci rewelacja kamere mozna ustwic na imprezie i pozniej niezłe jaja wychodzą

Kamere uruchamiamy raz i zapominamy o niej działa bardzo długo na bateriach bo robi zdjęcia sekwencyjnie  nie musimy z tym biegać i kamerwować!!!

#9 moros

moros

Bywalec

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 355 Postów:

Napisany 23 listopad 2015 - 11:49

Pamiętajcie również o opcji korzystania z wynajmu laptopów. To taka podstawa. Nie ma co ukrywać, że akurat jakościowy sprzęt to podstawa, tym bardziej kiedy pojawia się wymagające oprogramowanie,  jakie ma być na konferencji wykorzystane.

#10 RubasznyJan

RubasznyJan

Rulez

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 127 Postów:

Napisany 02 grudzień 2015 - 14:53

Do utrwalania takich spotkań idealnie sprawdzają się kamery sportowe. Nieduże, lekkie, poręczne.

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników