Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie
- - - - -

szukam laptopa dla kobiety

• Please log in to reply
6 replies to this topic

#1 magazynek

magazynek

Kandydat

• Forumowicze
  • PipPip
  • 46 Postów:

Napisany 08 maj 2014 - 15:29

Sprzet będzie wykorzystywany tylko do internetu, office, oglądania zdjęć i filmów. Nic innego, więc niech ma bebechy wystarczające tylko na to i będzie jak najtańszy. Do tego piętnaście cali, cd rom, zdolnośc do odbioru bezprzewodowego internetu.

#2 bortolomeo

bortolomeo

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 19 Postów:

Napisany 03 lipiec 2014 - 15:45

Dla kobiety idealny będzie biały Sony Vaio z Pentiumem 2117 ulv i GT740 - wydajnościowo będzie optymalny też.

Alternatywa: ASUS R513CL z i3 ulv i GD710.

#3 eryk32

eryk32

Uczestnik

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 104 Postów:

Napisany 17 wrzesień 2014 - 06:24

Ja już miałem pokazywać tego Sony Vaio - również jestem zdania, że dla kobiety będzie jak najbardziej w porządku :)

Jeszcze mozesz się zastanowić nad tym:

http://www.skapiec.p...7/comp/11120480

Bardzo fajny Acer z procesorem i5. Ma dotykowy ekran co na pewno kobiecie będzie się podobało.

Wygląd również nie jest najgorszy.

#4 bmomo

bmomo

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 4 Postów:

Napisany 24 kwiecień 2015 - 12:57

Sony Vaio jak najbardziej dla kobiety, bo na dodatek jest taki trochę dizajnerski, więc wizualnie też się spodoba

#5 mycha007

mycha007

Kandydat

• Forumowicze
  • PipPip
  • 30 Postów:

Napisany 12 maj 2015 - 17:00

Dziwne wymaganie - laptop dla kobiety. Jeśli będzie ona profesjonalnym grafikiem będzie wymagała innego laptopa niż kobieta surfująca jedynie po sieci.

#6 ogqozo

ogqozo

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 4 Postów:

Napisany 23 maj 2015 - 17:31

Jak słyszę "laptop dla kobiety", kojarzy mi się od razu z Apple. Chociaż jestem dość życzliwy Makom, nie uważam, jak niektórzy, że to "tylko gadżet". Fakt, że są ładnie wykonane i to dla niektórych najważniejsze, ale też zazwyczaj dość "wygodne" po prostu - mało ważą, nie ciążą w torbie, długo działają na baterii więc nie trzeba nosić zasilacza... Jak najtańszy no to raczej nowy MacBook nie będzie, chociaż mają w tym tygodniu w oficjalnym sklepie taką promocję, że do laptopa dostajesz kamerę GoPro... całkiem drogi gadżet jak na gratis:

http://ispot.pl/s,nakreconewakacje

Można by pewnie wziąć pod uwagę.

#7 XPX_pl

XPX_pl

Uczestnik

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 137 Postów:

Napisany 14 wrzesień 2015 - 14:09

Nie widze sensu przepłacać dwa razy tyle za inny system Mac oraz znaczek Apple,przecież do kwoty 2 tyś zl spokojnie wybierzemy odpowiedniego laptopa,najlepiej z modeli Della lub Lenovo,mają solidny sprzęt na którym można polegać.

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników