Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie
- - - - -

Co sądzicie o szkoleniach?

• Please log in to reply
34 replies to this topic

#21 Fook

Fook

Początkujący

• Forumowicze
  • PipPipPip
  • 77 Postów:

Napisany 17 listopad 2015 - 11:53

Szkolenia są jak najbardziej potrzebne. Byłem na kilku, niedawno na jednym, które odbylo się Warszawie na Wilczej, w hotelu Rialto. Nie tyle szkolenie dotyczące obsługi klienta było bardzo ciekawe i dużo z niego wyniosłem, co sam hotel i miejsce szkolenia było naprawdę mega. aż się szkolić chciało :P

#22 BlackBee

BlackBee

Kandydat

• Forumowicze
  • PipPip
  • 45 Postów:

Napisany 17 listopad 2015 - 13:26

najlepsze szkolenie na jakim byłam było w Srebrnym Dzwonie w Kadynach. Miejsce mega, po szkoleniu mogliśmy skorzystać z hotelowego spa, wypocząć w jacuzzi i poddać się zabiegom upiększającym :D 

#23 maxik01

maxik01

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 17 Postów:

Napisany 19 listopad 2015 - 10:50

Firma w której pracuje jest z krakowa, ale nie chcieliśmy szkolenia robić u siebie ani w żadnym miejscu w krakowie, bo po prostu chcieliśmy się wyrwac z miasta :P pojechaliśmy niedaleko, bo do hotelu Koral w Wieliczce, ale warto było :) wysoki standard, fajny wystrój no i kuchnia mniam :D to jakie szef kuchni robi placki po zbójnicku to głowa mała :P 

#24 esperanza

esperanza

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 20 Postów:

Napisany 06 grudzień 2015 - 20:37

Dobrze przygotowane szkolenia dla firm nie tylko dają jakąś konkretną wiedzę, ale także przyczyniają się do integracji pracowników i mają wręcz charakter eventu.

#25 Memlonek

Memlonek

Uczestnik

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 174 Postów:

Napisany 29 grudzień 2015 - 12:10

Jesli chodzi o mnie to jestem zdania,ze wiecej daje samodzielna nauka. Mozemy o wiele bardziej skupic sie w domu przed komputerem niz na szkoleniu przygotowanym przez zewnetrzną firme Warto jest na pewno sie uczyc bo kazdy widzi jaki jest rynek pracy. Nie jest tak lekko.

#26 mmarketer

mmarketer

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 4 Postów:

Napisany 30 grudzień 2015 - 13:00

Ja jestem jak najbardziej za wartościowymi szkoleniami. Wprawdzie takowych w wielu branżach jest niewiele ale warto szukać i poszerzać zakres swoich kompetencji.

#27 monej

monej

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 3 Postów:

Napisany 25 luty 2016 - 12:20

Szkolenia - oczywiscie! Ja na grouponie korzystam ze szkolen online. Juz przerobilem pare, dostalem certyfikaty - zawsze to ladniej w biurze wyglada.

#28 Marcin_3

Marcin_3

Uczestnik

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 203 Postów:

Napisany 29 luty 2016 - 16:38

I łatwiej się zalicza takie szkolenia.

#29 Fook

Fook

Początkujący

• Forumowicze
  • PipPipPip
  • 77 Postów:

Napisany 31 marzec 2016 - 09:54

ja nie przepadam za szkoleniami online ale to chyba tylko jakieś moje uprzedzanie, natomiast szkolenia stacjonarne jak najbardziej lubię i chętnie korzystam, a pracownicy w firmie zawsze doceniają taką możliwość rozwoju, my ostatnio robiliśmy wyjazdowe w Ustce i chociaż pogoda nie była zbyt wiosenna i tak było świetnie, udało nam się wzmocnić też relacje w zespole co jest niezmiernie ważne

#30 Emilik

Emilik

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 21 Postów:

Napisany 07 kwiecień 2016 - 18:48

Moim zdaniem szkolenia online to super sprawa, ale trzeba zdawać sobie sprawę, że takie też kosztuje, jeżeli szukamy prawdziwego szkolenia a nie nic nie dających certyfikatów ☺ Są firmy, które przygotowują szkolenia indywidualnie. Super opcja moim zdaniem. Ale z tego co wiem największe oszczędności i prawdziwa opłacalność zaczyna się przy kilkuset uczestnikach. W każdym razie, jak się trafi na dobrą firmę, to szkolenia online są naprawdę na poziomie i jak ma się ku temu warunki, to mogą się super sprawdzać i pomogą sporo zaoszczędzić ☺

#31 młody przedsiębiorca

młody przedsiębiorca

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 3 Postów:

Napisany 13 kwiecień 2016 - 07:55

Szkolenia są przydatne, zawsze warto inwestować w rozwijanie umiejętności. Podstawą jest sprawdzenie, kto te szkolenia prowadzi, czego dotyczą (dokładnie prześledzić program pod kątem tego do czego nam się przydadzą). Warto też poczytać opinie osób/firm, które już wzięły udział w szkoleniu.

Szkolenia NLP... modny temat :)  W sprzedaży, marketingu mogą okazać się pomocne. 

#32 tilapia

tilapia

Uczestnik

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 233 Postów:

Napisany 22 kwiecień 2016 - 06:26

Szkolenia są bardzo dobrym sposobem na zdobywanie nowej wiedzy, a również utrwalaniem już tej posiadanej. U mnie w firmie jakiś czas temu było szkolenie, przyjechał do nas specjalista, który cały dzień wprowadzał nas w dany temat. Dla niektórych wiele z tych rzeczy było oczywistych, ale innych większość było nowością (zależy od stażu pracy), ale każdy wyniósł z tego coś ciekawego i przydatnego.

#33 DamianKac

DamianKac

Kandydat

• Forumowicze
  • PipPip
  • 29 Postów:

Napisany 15 grudzień 2016 - 14:17

Prawda jest taka, że zalezy kto te szkolenie prowadzi bo od tego bardzo dużo zależy. Osobiście miałem okazję kiedyś brać udział w fajnym zamkniętym szkoleniu dla kadry zarządzającej prowadzonym przez Inprogress, obecnie też mają całkiem dużo szkoleń dostępnych.
Dlatego jestem za szkoleniami, ale nie tymi darmowymi na których przeważnie kadra prowadząca ma bardzo duże braki.

#34 mirkqa

mirkqa

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 2 Postów:

Napisany 25 luty 2017 - 17:14

hej, moim zdaniem szkolenia to konieczność, ale myślę, że jeżeli ktoś prowadzi firmę z powołania to aż go będzie ciągnąć na wszelkie szkolenia :)

#35 LelekK

LelekK

Kandydat

• Forumowicze
  • PipPip
  • 37 Postów:

Napisany 26 luty 2017 - 16:24

My teraz będziemy mieć szkolenie gdzieś w okolicach Szczecina, ponieważ szkolenie będzie w kilku miejscach. Szkolenie dotyczące programowania także jestem ciekawy co ciekawego się dowiem. 

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników