Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie
- - - - -

Co sądzicie o szkoleniach?

• Please log in to reply
34 replies to this topic

#1 avianna

avianna

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 7 Postów:

Napisany 29 marzec 2014 - 20:12

Co sądzicie o szkoleniach? Są według was potrzebne, czy może nie? Moje zdanie jest takie, że warto inwestować w rozwój swój i swojej firmy, jednak należy zwracać uwagę na pewne rzeczy. Np. kto szkolenie prowadzi, skąd posiada przekazywaną wiedzę, czy sam to praktykował itp. Jak sądzicie? Ciekawą opcją wydaje mi się szkolenie Adama Grzesika Certyfikowany Praktyk NLP (tu info: ****** ), ale właśnie ze względu na fakt, że jest on praktykiem. Swoją wiedzę non stop poszerza uczestnicząc w coraz to nowych szkoleniach, jednak bazuje głównie na swoim 20 letnim doświadczeniu w sprzedaży i zarządzaniu. Wie zatem co działa i co może poprawić m.in. sprzedaż swoich klientów. A jakie jest wasze zdanie na temat szkoleń?

#2 obkdn

obkdn

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 6 Postów:

Napisany 30 marzec 2014 - 14:50

Szkolenia są spoko jeżeli jest się totalnie zielonym graczem, jeżeli ktoś siedzi dłużej w samorozwoju, nlp, uwodzenie bla bla bla, to coś takiego dam mu raczej niewiele. Jeżeli jest się już dalej, wtedy warto pracować samemu nad sobą ewentualnie sam na sam z trenerem.

#3 Tadeuszz23

Tadeuszz23

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 1 Postów:

Napisany 01 kwiecień 2014 - 13:18

Warto zainwestować w jakieś szkolenie od czasu do czasu ważne żeby nie przepłacić. Każdy chcę cię naciągnąć na kasę gdzie tylko się obejrzysz. Taki kurs czy szkolenie może być do 200% droższe niż u konkurencji. Nie wierzcie w ich 'jedyne w branży' informacje które sprawią że od razu zarobisz miliony bo to zwykła ściema.

#4 zazulka2

zazulka2

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 1 Postów:

Napisany 08 kwiecień 2014 - 11:21

Szkolenie powinno dawać Ci konkretną wiedzę i konkretne umiejętności, wtedy warto zapłacić. Dlatego ja przy wyborze szkoleń zawsze bazuję na opiniach - o firmie szkoleniowej i o trenerach. Wtedy wiem, że płacę za wiedzę, której znalezienie w innym źródle zajęłoby mi dużo czasu i kosztowało dużo wysiłku.

#5 ekhardit

ekhardit

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 4 Postów:

Napisany 15 kwiecień 2014 - 10:34

Dokładnie, jeśli dają konkretną wiedzą, a nie są po to aby tylko być to całkiem okej.

#6 nebesihy

nebesihy

Kandydat

• Forumowicze
  • PipPip
  • 45 Postów:

Napisany 12 maj 2014 - 13:01

Szkolenia są potrzebne, ale tylko wówczas, gdy przekazują wiedzę i umiejętności przydatne do pracy na danym stanowisku, oraz wtedy, gdy kursant chce w nich uczestniczyć, bo w umysł zamknięty na wiedzę nic się nie da na siłę wtłoczyć.

#7 Marcin_3

Marcin_3

Uczestnik

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 203 Postów:

Napisany 07 sierpień 2014 - 11:25

Powinny być, ale tylko dla pracowników związanych z firmą i rokujących dalszą współpracę z firmą.

#8 Aldos

Aldos

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 12 Postów:

Napisany 16 październik 2014 - 14:30

Zawsze szkolenia w jakiś sposób rozwijają, fajnie jak pracodawca dba o rozwój pracowników i organizuje takie szkolenia.

#9 KlawyBo

KlawyBo

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 17 Postów:

Napisany 21 październik 2014 - 10:15

szkolenia zawsze pomagają. Warto inwestować w pracownika bo zdobyta przez niego wiedza może nam się zwrócić kilkukrotnie.

#10 witekmaxer

witekmaxer

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 9 Postów:

Napisany 10 listopad 2014 - 12:29

Ja tam bardzo cenię sobie firmy, które robią szkolenia dla pracowników, zawsze jestem otwarty, aby nauczyć się czegoś nowego.

#11 finini

finini

Uczestnik

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 119 Postów:

Napisany 19 listopad 2014 - 14:06

Szkolenia są bardzo potrzeba. To ważne, żeby ludzie się doskonalili

#12 Marcin_3

Marcin_3

Uczestnik

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 203 Postów:

Napisany 29 listopad 2014 - 13:44

Pracownik przychodzi do pracy z pewnymi kwalifikacjami, ale często zadania w firmie wymagają specjalistycznego doszkolenia. Pracodawca zdaje sobie sprawę, że to wydatek konieczny, by zaowocował w zyskach.

#13 Marcin_3

Marcin_3

Uczestnik

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 203 Postów:

Napisany 28 grudzień 2014 - 09:51

Szkolenia nie powinny być głównie skierowane do pracowników. Brakuje np. szkoleń dla ludzi niezatrudnionych na temat akcji obligacji Brak elementarnej wiedzy, powoduje, że ludzie duszą oszczędności i boją się zdecydować na coś innego niż lokata.

#14 finini

finini

Uczestnik

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 119 Postów:

Napisany 12 styczeń 2015 - 21:57

no tak, bezrobotni rzeczywiście chętnie by kupowali obligacje, ale nie wiedzą, które wybrać

#15 finini

finini

Uczestnik

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 119 Postów:

Napisany 25 styczeń 2015 - 18:26

Szkolenia zawsze pomagają

#16 tilapia

tilapia

Uczestnik

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 233 Postów:

Napisany 16 wrzesień 2015 - 08:27

Tak to czasami niestety jest, że nie dba się o to, żeby dobrze wyszkolić pracowników, ale wciąż coraz więcej się od nich wymaga.

#17 LelekK

LelekK

Kandydat

• Forumowicze
  • PipPip
  • 37 Postów:

Napisany 21 wrzesień 2015 - 11:59

Jasne, że są potrzebne. Dobre szkolenie, które faktycznie czegoś uczy jest na wagę złota. DObrze jak coś zostaje w głowie po takim szoleniu. Byłem na kilku, które zapadły mi w pamięć. A jak jeszcze ma ciekawą formę to już w ogóle. Byłem na szkoleniu z asertywności w hotelu Ferdynand w Rzeszowie i poza całą otoczką: ładny obiekt i sala szkoleniowa oraz Pani prowadząca to jeszcze merytorycznie była to perełka i zadania też intresujące.

#18 lukdoman75

lukdoman75

Kandydat

• Forumowicze
  • PipPip
  • 29 Postów:

Napisany 14 październik 2015 - 16:58

Z dobrych i dopasowanych do potrzeb szkoleń zawsze warto korzystać :)

#19 Rakowiec

Rakowiec

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 7 Postów:

Napisany 20 październik 2015 - 10:51

Ja z własnego doświadczenia wiem, że podejście do szkoleń jest następujące: na rozmowie o prace każdy pracodawca obiecuje a jak dojdzie co do czego to się stwarza wielkie problemy i trudności.
Szkolenia szczególnie dla informatyków są trudne i dość drogie, do oceny przydatności zwłaszcza jak masz człowieka który chce się rozwijać w czymś pobocznym po części do jego obecnego działania to zero szans na szkolenie.
Wiele firm też uważa, że jak przeszkolą kogoś to ten ktoś od razu zwieje do innej firmy więc utrudniają szkolenia jak tylko sie da .

#20 Rakowiec

Rakowiec

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 7 Postów:

Napisany 21 październik 2015 - 23:02

Witam ja jestem zainteresowany przeprowadzeniem w swojej firmie szkolenia z zakresu wprowadzania systemu rozwiązywania problemów w obszarach produkcyjnych a także optymalizacji produkcji: kosztów, jakości oraz wydajności. Już od dłuższego czasu planujemy zorganizowanie takiego szkolenia ale niestety żadna firma nie przedstawiła nam ciekawej oferty a są to dość drogę szkolenia więc chcemy żeby były przeprowadzone porządnie.

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników