Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie

• Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 Azu01

Azu01

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 8 Postów:

Napisany 19 March 2014 - 14:59 PM

Witam wszystkich serdecznie,

Od kilku lat prowadzę działalność z usługami informatycznymi na terenie Torunia i okolic. Moja strona była już modyfikowana kilka razy, jednak były to wyłącznie drobne poprawki. Szczerze mówiąc, nie miałem jeszcze okazji usłyszeć niezależnej opinii na temat mojej strony tzn. od ludzi kompletnie mi obcych. Chciałbym się dlatego was zapytać drodzy forumowicze, co sądzicie o przejrzystości, wyglądzie i zawartości informacji na mojej stronie internetowej.

http://www.informatyk.itorun.net

#2 MGrzegorz

MGrzegorz

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 4 Postów:

Napisany 20 March 2014 - 09:50 AM

Strona wyglądowo mi sie podoba, ale troche za dużo tekstu masz. Taki merketingowy BuldiShiting. Nikt nie chce tyle czytać.

A tak to strona super

#3 Marches

Marches

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 19 Postów:

Napisany 26 March 2014 - 20:12 PM

Mylisz się, często właśnie przy stronach typowo firmowych/wizytówkach, potencjalny klient lubi się dowiedzieć co oferują, w jakiej cenie, na jakich zasadach. Tak samo jak z stronami budowlańcow - czego klient oczekuje ? Galerii zdjęć wykonanych przez niego prac, tak samo tyczy się fotografów ślubnych.

#4 joannowa

joannowa

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 2 Postów:

Napisany 31 March 2014 - 14:46 PM

Strona jak najbardziej profesjonalna, przejrzysta, dobrze dobrana kolorystyka, sporo informacji, które zainteresują potencjalnego Klienta. Może zmieniłabym grafiki towarzyszące cennikowi, bo są trochę starodawne ;)

#5 it-spleen

it-spleen

Rozmowny

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPip
  • 780 Postów:

Napisany 15 April 2014 - 17:01 PM

Poprawiłbym czytelność tekstu. Nie chodzi o wielkość czcionki, tylko treść. Więcej wypunktowań itp. Zdania są za długie. Internauci nie czytają, tylko "skanują" strony. Wyławiają najistotniejsze informacje.

Z drugiej strony, dla klienta najważniejsze będą Wasze ceny i to, jak długie macie terminy oczekiwania oraz jak szybko wykonujecie swoje usługi.

Wiadomo, że każdy chce wszystko "na już" i najlepiej prawie za darmo ;)

Poza tym - dodałbym jakiegoś mini-bloga do strony. Tytuły (title) wpisów na blogu mogłyby być frazami lokalnymi, np.

"płyty główne Toruń".

Podsumowując, kilka drobnych poprawek i będzie OK :)

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników