Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie
- - - - -

skąd mam wiedzieć czy mam optymalne sterowniki?

w7 sterowniki

• Please log in to reply
2 replies to this topic

#1 kiczkok

kiczkok

Początkujący

• Forumowicze
  • PipPipPip
  • 94 Postów:

Napisany 17 marzec 2014 - 13:14

zainstalowałem w7. Skąd mam wiedzieć czy system automatycznie zainstalował wszystkie sterowniki?

#2 repylek

repylek

Very Lazy Cat

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 40386 Postów:

Napisany 17 marzec 2014 - 14:09

Jeśli  w Menadżerze Urządzeń przy żadnym urządzeniu nie widać znaczka z pytajnikiem, tzn. że wszystkie.
Wszystkie, to nie znaczy optymalne (najnowsze) - od tego są programy do sprawdzania i ściągania nowszych wersji sterowników.

Przykłady: programy typu driver updater. Jest mnóstwo za free.

[color=#0000ff;]Linkman M-24[/color]

#3 kiczkok

kiczkok

Początkujący

• Forumowicze
  • PipPipPip
  • 94 Postów:

Napisany 17 marzec 2014 - 15:07

dzięki.

-------------

edit:

tak, ale menadżer urządzeń nie wskazuje problemów a sterownika do karty sieciowej nie ma. albo jakiś wadliwy.

zainstalowałem świeży, oryginalny Windows 7 Professional 32-bit SP1 na starego PC

z płytą główną 

ASUSTeK Computer INC. A8V-VM SE (CPU 1) 

ze zintegrowaną  kartą muzyczną ("Urządzenie zgodne ze standardem High Definition Audio")

po najechaniu na ikonkę głośnika (która oznaczona czerwonym krzyżykiem) na pasku zadań wyświetla się komunikat "Brak zainstalowanego urządzenia wyjściowego audio".

i brak jest dźwięku

chociaż w menadżerze urządzeń przy kontrolery dźwięku jest podpis "To urządzenie działa poprawnie."

o dziwo (jeden z popularniejszych programów typu driver updater)  DriverMax, sugeruje aktualizację kulku sterowników ale odnośnie STEROWNIKA AUDIO nie informuje o nieprawidłowościach 

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników