Witajcie!
Jeżeli tylko poszukujesz dorywczej pracy i chciałbyś trochę zarobić, koniecznie zobacz poniższy serwis. Chciałbym Wam dzisiaj przedstawić rewelacyjny na polskim rynku portal, dzięki któremu możemy "poszukać pracy przez internet"
Adres portalu: http://www.citask.pl
Teraz powiem Wam kilka słów, jak portal funkcjonuje: Jeżeli kogoś potrzebujemy, kto nam skosi np. trawnik bądź pomoże przy remoncie, naprawie komputera - ogłaszamy się na portalu, piszemy cenę, szczegóły zlecenia i oczekujemy aż ktoś się odezwie.
Działa to również i w drugą stronę - jeśli poszukujesz pracy w Twojej okolicy, chcesz trochę zarobić, i wyszukuj zlecenia z Twojej okolicy!
Po wykonaniu zlecenia można wymienić się komentarzami i oceną dla danego "pracodawcy" oraz "wykonawcy".
Zobacz obowiązkowo: http://www.citask.pl

[STRONA] Szukasz dorywczej pracy albo wykonawcy/pomocnika? Kliknij!
Started by
Gośćrefemm_*
, Feb 21 2014 14:54 PM
1 reply to this topic
#1
Gośćrefemm_*
Napisany 21 February 2014 - 14:54 PM
#2
Napisany 21 February 2014 - 16:34 PM
refemm - chyba wyszukiwarka nie działa, po naciśnięciu entera.
0 Użytkowników czyta ten temat
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników