Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie
- - - - -

Praktyczny prezent

pogrzewacz kubek usb napój praktyczny prezent gadżet prezent

• Please log in to reply
44 replies to this topic

#21 BlackBee

BlackBee

Kandydat

• Forumowicze
  • PipPip
  • 45 Postów:

Napisany 28 kwiecień 2016 - 11:59

ja tez lubie praktyczne prezenty, mamie ostatnio kupilam cisnieniomierz bo ma problemy z cisnieniem, do tej pory miala taki stary, ktory czasem dziwne pomiary robil no to jej kupilam lepszy od diagnosis

#22 beja

beja

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 4 Postów:

Napisany 16 maj 2016 - 12:12

Jak dla mnie praktycznym prezentem zawsze będzie torebka chetnie zaopiekowałabym się unikatowym egzemplarzem z limitowanej edycji marki ******* [link reklamowy]. Dla kazdej kobiety taki prezencik, którego inna mieć nie będzie to prawdziwy rarytas.

#23 Marcin_3

Marcin_3

Uczestnik

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 203 Postów:

Napisany 25 maj 2016 - 14:07

Nie dowiedzieliśmy się, a szkoda.

#24 Ajlar

Ajlar

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 13 Postów:

Napisany 06 czerwiec 2016 - 12:53

Jesli chodzi o praktyczny prezent - to moze rower elektryczny? Taki rower przyda sie kazdemu, szczegolnie osobom dojezdzajacym do pracy. wg mnie ciekawie to wyglada i nie jest to jakis duzy koszt.

#25 DamianKac

DamianKac

Kandydat

• Forumowicze
  • PipPip
  • 29 Postów:

Napisany 09 czerwiec 2016 - 12:35

Wszystko zależy, dla kogo ma to być prezent my staramy się zawsze kupować coś praktycznego z czego dana osoba będzie zadowolona czym się interesuje. Sporo jest takich prezentów dziadek np. zbiera monety poszukaliśmy czego mu brakuje z babcią i zamówiliśmy dwie monety, których nie miał, nie muszę mowić, że prezent był trafiony.

#26 Justyna011

Justyna011

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 9 Postów:

Napisany 09 wrzesień 2016 - 12:20

Jeśli chodzi o praktyczne prezenty to może jakiś zestaw do sprzątania? Nie chodzi mi o jakiś zwykły mop czy miotłę, ale np o odkurzacz do szyb. Taki ogólnie do mokrych nawierzchni jak w łazience (kabina prysznicowa, lustro płytki)

#27 Marcin_3

Marcin_3

Uczestnik

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 203 Postów:

Napisany 01 październik 2016 - 12:25

Dobry pomysł, do tego zestaw vielady.

#28 marzena28

marzena28

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 4 Postów:

Napisany 13 październik 2016 - 13:43

Praktyczne prezenty, to dobra rzecz pod warunkiem, że sa trafnie dobrane, ja zawsze najpierw w subtelny sposób podpytuję się i mam wtedy większą pewność, że wybiorę dobrze. Mamie na "Dzień Kobiet" poza kwiatami podarowałam zabawny porcelanowy kubeczek w stylu country, ona uwielbia słuchać takiej muzyki, więc przypadła jej do gustu.

#29 magda-koz

magda-koz

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 5 Postów:

Napisany 13 październik 2016 - 21:50

ja tez lubie praktyczne prezenty, mamie ostatnio kupilam cisnieniomierz bo ma problemy z cisnieniem, do tej pory miala taki stary, ktory czasem dziwne pomiary robil no to jej kupilam lepszy

Aby dobrze dobrać prezent, trzeba wiedzieć, co ta osoba lubi, a już najlepiej, czego potrzebuje, bo co to za niespodzianka, która wyląduje na dnie szafy.

#30 DamianKac

DamianKac

Kandydat

• Forumowicze
  • PipPip
  • 29 Postów:

Napisany 02 listopad 2016 - 12:48

Nigdy nie wiem co w takim temacie powiedziec bo praktyczny prezent, dla jednej osoby, wcale nie musi oznaczać tego samego, dla drugiej prawda? Jak macie coś konkretnego na myśli to możecie poszukać przez porówywarke jest tam oferta z wielu sklepów, ewentualnie jak wolicie zakupy stacjonarne to zobaczcie czy nie ma obecnie jakiś kuponów rabatowych w sieci, stron z kuponami nie brakuje, można też oszczędzić te kilkanaście procent.

#31 Marcin_3

Marcin_3

Uczestnik

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 203 Postów:

Napisany 27 grudzień 2016 - 17:47

Praktyczny prezent kojarzy mi się z zakupem sprzętu do domu, dekoracji, gadżetów. Co modne można podejrzeć

********* [reklama] co wiesza się na ścianach, stawia na komodach i etc. :)

#32 habbby

habbby

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 1 Postów:

Napisany 28 grudzień 2016 - 13:56

Zależy kto co lubi, moja druga połówka lub aktywny wypoczynek, postanowiłem kupić jej karnet do ******* [reklama], była zachwycona.

#33 imbryk

imbryk

Kandydat

• Forumowicze
  • PipPip
  • 27 Postów:

Napisany 06 styczeń 2017 - 13:02

Ja kupiłem żonie sweter **********, ponieważ bardzo lubi ten sklep, mają porządne ubrania więc jest to zawsze trafiony prezent. Jeszcze nigdy się nie zawiodła na produktach, które tam kupiła.

#34 Emilik

Emilik

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 21 Postów:

Napisany 13 styczeń 2017 - 11:23

Myślę, że praktyczny prezent to taki, który obdarowana osoba będzie często używać. Zatem musi to być coś użytecznego. Ja swojej babci kupiłem ciśnieniomierz, bo wiem że będzie go używala i sama mierzyła sobie ciśnienie. Babcia jest z niego bardzo zadowolona.

#35 Borsa

Borsa

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 2 Postów:

Napisany 23 styczeń 2017 - 21:55

Cześć, moja siostra ma za kilka dni urodziny. Klasycznie piszę z problemem wyboru prezentu, tzn. w sumie siostra powiedziała mi co kupić, ale trzeba jeszcze to znaleźć ;) Ogólnie za  zadanie mam kupić magnesy na lodówkę, bo ona ma hopla na ich punkcie :P Ostatnio zamawiała na ********* [reklama] owoce i sprzęt agd. Gdzie ja jeszcze mogę znaleźć takie oryginalne magnesy? Pomocy

#36 gremlinek99

gremlinek99

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 15 Postów:

Napisany 27 styczeń 2017 - 19:52

Wydaje mi się, że fajnym i praktycznym prezentem bedzie z pewnością ciśnieniomierz. Sam kupowalem teraz babci na jej święto. Była bardzo zaskoczona i równocześnie zadowolona. Mówiła, że będzie korzystać i mierzyc sobie sama ciśnienie.

#37 agatka91

agatka91

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 4 Postów:

Napisany 25 luty 2017 - 18:14

Ostatnim prezentem jaki dostałam na imieniny, choć niekoniecznie będzie mi służył to wózek spacerowy Phil&Teds Sport. Taka zrzutka moich rodziców i teściów dla wnuka. Szkoda tylko, że zapomnieli o mnie... w końcu to moje imieniny były...

#38 wenos

wenos

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 15 Postów:

Napisany 01 marzec 2017 - 13:29

Wydaje mi się, że fajnym i praktycznym prezentem bedzie z pewnością ciśnieniomierz. Sam kupowalem teraz babci na jej święto. Była bardzo zaskoczona i równocześnie zadowolona. Mówiła, że będzie korzystać i mierzyc sobie sama ciśnienie.

Chyba raczej dla starszych osób.

#39 BlackBee

BlackBee

Kandydat

• Forumowicze
  • PipPip
  • 45 Postów:

Napisany 29 marzec 2017 - 12:27

A ja myśle, że fajnym i praktycznym prezentem będzie na pewno blender. Ostatnio są popularne zdrowe koktajle i smoothie z owoców i warzyw, a blender jest idealną rzeczą do przygotowania zdrowych przekąsek. *********** [reklama]

#40 Alilat

Alilat

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 7 Postów:

Napisany 20 kwiecień 2017 - 15:11

To prawda, taki blender to naprawde bardzo fajna sprawa.

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników