Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie
- - - - -

Praktyczny prezent

pogrzewacz kubek usb napój praktyczny prezent gadżet prezent

• Please log in to reply
42 replies to this topic

#1 Kamanso

Kamanso

Kandydat

• Forumowicze
  • PipPip
  • 40 Postów:

Napisany 29 styczeń 2014 - 18:56

Co sądzicie o takim wynalazku? :) 

#2 ralanti

ralanti

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 4 Postów:

Napisany 10 styczeń 2015 - 23:29

Pratkycznym prezentem był dla mnie zawsze portfel albo szalik. Można w tym kierunku kombinować

#3 tilapia

tilapia

Uczestnik

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 233 Postów:

Napisany 21 styczeń 2015 - 10:34

Z praktycznych prezentów chętnie przygarnęłabym jakiś drobiazg do mojego salonu romantycznego. Zmieniłam ostatnio wystrój i brakuje mi jeszcze kilku elementów dekoracyjnych :)

#4 genka6

genka6

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 6 Postów:

Napisany 28 styczeń 2015 - 18:09

Praktyczne prezenty są bardzo fajne, jednak nie zawsze sprawiają przyjemność. Czasem przyjemnie jest dostać coś, czego się nie spodziewaliśmy. Prezenty niespodzianki są miłe i często są powodem do uśmiechu.

#5 zuzia.gola

zuzia.gola

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 10 Postów:

Napisany 06 luty 2015 - 21:00

Ja również uważam, że fajnie jest czasem sprawić komuś niespodziankę. Ja np. bardzo lubię dostawać różnego rodzaju elementy dekoracyjne, wolę coś takiego niż praktyczny prezent, o którym zazwyczaj wcześniej wiem. :)

#6 Marcin_3

Marcin_3

Uczestnik

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 196 Postów:

Napisany 19 luty 2015 - 15:32

Miałem przyjemnośc otrzymać praktyczny prezent i byłem zadowolony. Był dla mnie i mojego samochodu. Dostałem kosmetyki samochodowe, piankę do czyszczenia deski rozdzielczej, szampon do mycia, mazidło do opon. Wszystko z polskiej firmy K2. Przydał się to picowania auta do sprzedaży. Nawet opony miał czarne, jak nowe :)

#7 finini

finini

Uczestnik

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 119 Postów:

Napisany 27 luty 2015 - 15:42

Praktyczne prezenty nie wszyscy lubią, ale spróbować można

#8 Asiunia35

Asiunia35

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 1 Postów:

Napisany 08 marzec 2015 - 19:00

Nie wszyscy lubią? A co lepiej kupić coś nie praktycznego co stoi i się kurzy? 

Ja polecam Ci poszukać czegoś w Media Expercie - mają tam czasem fajne promocje i tanie ceny.

#9 Lisandro

Lisandro

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 8 Postów:

Napisany 22 kwiecień 2015 - 10:37

Z własnego doświadczenia mogę polecić tak praktyczny prezent, jakim jest dzbanek filtrujący. Mam dokładnie ten model:

pol_pm_Dzbanek-filtrujacy-Dafi-Astra-Uni

Szczerze przyznam, że dziś nie wyobrażam sobie codziennego funkcjonowania bez niego. Raz, że ładnie oczyszcza wodę, przez co po przefiltrowaniu nadaje się bezpośrednio do picia, a przy tym jest smaczna, nie czuć posmaku kranówy. Dwa, że taka przefiltrowana gotowana woda nie odkłada kamienia w czajniku czy termosie. Trzy, że woda est zawsze pod ręką, nie zabraknie jej, przez co nie trzeba latać do sklepu po butelkowaną. Cztery, że jest to bardziej opłacalne, bo wkłady kosztują kilkanaście złotych i starczają na 1-1,5 miesiąca. Jak dla mnie same plusy.

#10 pwjhr

pwjhr

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 1 Postów:

Napisany 22 kwiecień 2015 - 13:23

A moim zdaniem praktyczne są wiadra:)

#11 finini

finini

Uczestnik

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 119 Postów:

Napisany 24 kwiecień 2015 - 00:16

Ja bym się na pewno ucieszył z altanki ogrodowej z Drewnolandii. Właśnie przeglądam ich ofertę na stronie i zdecydowanie to jest to, czego chcę.

#12 Marcin_3

Marcin_3

Uczestnik

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 196 Postów:

Napisany 24 kwiecień 2015 - 11:26

Miałem przyjemnośc otrzymać praktyczny prezent i byłem zadowolony. Był dla mnie i mojego samochodu. Dostałem kosmetyki samochodowe, piankę do  czyszczenia deski rozdzielczej, szampon do mycia, mazidło do opon. Wszystko z polskiej firmy K2. Przydał się to picowania auta do sprzedaży. Nawet opony miał czarne, jak nowe :)

Na prawdę praktyczny, obdarowałm jeszcze sąsiada tymi kosmetykami :)

#13 finini

finini

Uczestnik

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 119 Postów:

Napisany 27 maj 2015 - 19:51

ale apropo wiader to raczej takiego prezentu bym nie chciał dostać..trochę zbyt praktyczny;)

#14 WaleriaJ

WaleriaJ

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 9 Postów:

Napisany 30 maj 2015 - 21:27

Dla mnie praktycznym prezentem byłyby przenośniki taśmowe - dla każdego coś innego jest praktyczne i potrzebne :) A co do dzbanka Dafi - lipne są - sensorki szybko wysiadają

#15 Sunsin

Sunsin

Początkujący

• Forumowicze
  • PipPipPip
  • 80 Postów:

Napisany 31 maj 2015 - 13:48

Tylko, że dużo zależy od tego, dla kogo ma być to prezent bo na prostym przykładzie wchodzisz sobie na aladi.pl/ szukasz działu np. z biustonoszami? O ile dajesz taki prezent dziewczynie to ok, ale jeśli chcesz go dać koledze? Hm... zresztą wiele osób mam poczucie, że nie ma poczucia dobrego smaku i z tego bierze się wiele jakiś takich dziwnych prezentów. 

#16 maxik01

maxik01

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 17 Postów:

Napisany 20 listopad 2015 - 14:15

system operacyjny! jak zamawiałem dla firmy cały pakiet w sklepie klucz system to dostałem takie rabaty, że jeszcze pracownikom kupiłem do nowe systemy do użytku prywatnego :D

#17 Kahahahaha

Kahahahaha

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 11 Postów:

Napisany 26 listopad 2015 - 11:34

A mówcie co chcecie, ale dla mnie praktyczny prezent to skarpetki! Zawsze mi giną i przygarniam w każdej ilości. Poza tym jak taka skarpeta po kilku użyciach robi się lekko przetarta, to wyrzucam. Dlatego dla mnie to praktyczny prezent.

#18 RubasznyJan

RubasznyJan

Rulez

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 127 Postów:

Napisany 02 grudzień 2015 - 14:32

Skarpety? Chyba najbardziej znienawidzony przez wszystkich prezent :)

#19 esperanza

esperanza

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 20 Postów:

Napisany 31 marzec 2016 - 19:24

Zależy kto, co lubi. Ja często umawiam się z kimś, aby prezent był bardziej okazały i dopasowany do gustu osoby obdarowanej. Moi znajomi, którzy mieszkają nad morzem ciągle mówili o tym, ze chcą przyjechać na tydzień do Krakowa, ale nie mogli się jakoś zebrać. W związku z tym, że pod koniec roku mieli rocznicę ślubu, to ufundowaliśmy im wycieczkę do Krakowa i taki prezent był naprawdę udany.

#20 Fook

Fook

Początkujący

• Forumowicze
  • PipPipPip
  • 77 Postów:

Napisany 01 kwiecień 2016 - 13:03

ja ostatnio nie miałem pomysłu na prezent dla żony to zabrałem ją do restauracji na kolację. Była zachwycona, mieliśmy okazję żeby spędzić trochę czasu sami bez dzieciaków.

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników