Skocz do zawartości


Close Open
Close Open
Zdjęcie
- - - - -

Philips - Zanurz się w krystalicznie czystym i szczegółowym dźwięku płynącym ...


  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1 locoloco

locoloco

    Entuzjasta

  • Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4934 Postów:

Napisany 29 July 2013 - 11:58 AM

Philips - Zanurz się w krystalicznie czystym i szczegółowym dźwięku płynącym ...


Zanurz się w krystalicznie czystym i szczegółowym dźwięku płynącym przez dopracowane, wysokiej klasy 40-milimetrowe przetworniki. Dzięki doświadczeniu firmy Philips w dziedzinie doskonalenia dźwięku możesz mieć pewność, że słuchawki CitiScape zostały opracowane z troską o precyzyjne brzmienie. Gwarantuje to naprawdę urzekające wrażenia podczas słuchania muzyki w ruchu.


Funkcja MusicSeal pozwala zachować słuchaną muzykę dla siebie

Niezależnie od tego, czy słuchasz miażdżących gitarowych riffów funk-metalowego zespołu czy delikatnego sopranu operowej diwy, funkcja MusicSeal sprawia, że podczas używania słuchawek CitiScape możesz zachować ulubioną muzykę dla siebie. Podwójne ściany elementów nausznych i dobrze zabezpieczone krawędzie między poduszkami a obudową sprawiają, że żaden dźwięk się nie przeciśnie. Jednocześnie dźwięki otoczenia nie przenikają do wewnątrz i nie zakłócą Twojej muzycznej uczty.


Poduszki nauszne izolują od miejskiego gwaru

Uczestnicz w życiu miasta, unikając przy tym gwaru dzięki nausznym słuchawkom z funkcją redukcji dźwięków otoczenia. Niezwykle miękkie poduszki nauszne przytrzymują głośniki przy uszach, idealnie się do nich dopasowując. Pozwala to usłyszeć wyraźnie wszystkie dźwiękowe detale Twojej ulubionej muzyki. Słuchawki CitiScape zostały...

 

http://www.hdtv.com....u-plynacym.html


kiki - hdtv, audiovideo
0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników