Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie
- - - - -

Problem z błędem StackHash (BEX)

• Please log in to reply
No replies to this topic

#1 skwarek59

skwarek59

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 17 Postów:

Napisany 22 lipiec 2013 - 17:34

Witam, mam poważny problem i mam nadzieję że ktoś mi pomoże.

Mianowicie chodzi o powtarzający się problem z błędem "BEX".

Pisałem już tutaj na tym forum jakieś pół roku temu niestety nikt mi nie pomógł, a prolbme w pewnym sensie przestał być uporczywy. O to co kiedyś się działo: https://forum.idg.pl...z-benchmarkami/

Problem co prawda w tym programie (z linku powyżej) nadal występuje ale po chwili program się sam uruchamia. 

Co innego mnie bardzo zmartwiło, mianowicie iż nie tylko w tym programie się on pojawia a również gdy chcę odpalić grę Far Cry 3. Proszę:

Podpis problemu:

Nazwa zdarzenia problemu: BEX
  Nazwa aplikacji: FC3Updater.exe
  Wersja aplikacji: 1.2.2.0
  Sygnatura czasowa aplikacji: 5089af0b
  Nazwa modułu z błędem: StackHash_0a9e
  Wersja modułu z błędem: 0.0.0.0
  Sygnatura czasowa modułu z błędem: 00000000
  Przesunięcie wyjątku: 006d1644
  Kod wyjątku: c0000005
  Dane wyjątku: 00000008
  Wersja systemu operacyjnego: 6.1.7601.2.1.0.256.48
  Identyfikator ustawień regionalnych: 1045
  Dodatkowe informacje 1: 0a9e
  Dodatkowe informacje 2: 0a9e372d3b4ad19135b953a78882e789
  Dodatkowe informacje 3: 0a9e
  Dodatkowe informacje 4: 0a9e372d3b4ad19135b953a78882e789

Przeczytaj w trybie online nasze zasady zachowania poufności informacji:

Jeśli zasady zachowania poufności informacji w trybie online nie są dostępne, przeczytaj nasze zasady zachowania poufności informacji w trybie offline:
  C:\Windows\system32\pl-PL\erofflps.txt

Najciekawsze jest to, że gra była zainstalowana już dużo wcześniej. Normalnie w nią grałem (gra normalnie działała). Później się mi znudziła, a po jakimś czasie wystąpił UWAGA wtedy pierwszy raz ten problem właśnie z tym benchmarkiem z linku powyżej. I dopiero dzisiaj gdy znów chciałem sobie pograć w Far Cry 'a 3 okazało się że to ten sam błąd.

Dlatego piszę w tym dziale ponieważ najprawdopodobniej nie dotyczy on pojedynczych programów a jest to jakiś błąd systemu!

Przewertowałem dziś z 60 forów (również zagranicznych) gdzie nikt jasno nie umiał pomóc.

Posiadam Windowsa 7 64 bit -i to właśnie że jest 64 bitowy nie idzie tego ustawić w ustawieniach DEP !!! W 32 bitowym podobno normalnie takie coś można tam dodać do wyjątku, a tu nie idzie.

Sterowniki do grafiki aktualne.

Co najlepsze odinstalowałem prawie wszystkie programy które zostały zainstalowane po FarCry'u i przeczyściłem system CCleaner 'em oraz programem Odkurzacz. Nic nie dało!

Wirusów nie ma na 99,9% -bo nigdy nie jest się pewnym ;) 

Bardzo proszę o pomoc- jeżeli będą potrzebne jakieś dodatkowe informacje to mogę podać w każdej chwili. Rozwiążmy w końcu ten problem !!!

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników