Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie
- - - - -

Budowa najlepszych motocykli na TwojMotocykl.com

motor motocykle zloty motocyklowe polskie motocykle zabytkowe motocykle

• Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 Szykir

Szykir

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 3 Postów:

Napisany 26 czerwiec 2013 - 13:09

Witam

Proszę o ocenę serwisu internetowego TwojMotocykl.com, na którym znajdziecie opisy najlepszych motocykli. Na stronie znajdziesz także informacje o najbliższych wydarzeniach związanych z rynkiem motoryzacyjnym a zwłaszcza o zlotach motocyklowych.

Adres www: http://twojmotocykl.com
Adres e-mail: redakcja@twojmotocykl.com

Dziękuję za zainteresowanie
Pozdrawiam
Marcin Jankowski

#2 it-spleen

it-spleen

Rozmowny

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPip
  • 780 Postów:

Napisany 27 czerwiec 2013 - 10:57

1. Pozwoliłem sobie zmienić link z twojachmura.pl na twojmotocykl.com

2. Bardzo nie czytelny top: od logo aż po menu - co całkowitej zmiany.

3. SEO leży

4. W artykule za dużo reklam, czcionka mało czytelna + pomyśl o innej wtyczce SocialMedia, bo ta wygląda słabo.

#3 Szykir

Szykir

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 3 Postów:

Napisany 03 lipiec 2013 - 22:29

1. Pozwoliłem sobie zmienić link z twojachmura.pl na twojmotocykl.com

2. Bardzo nie czytelny top: od logo aż po menu - co całkowitej zmiany.

3. SEO leży

4. W artykule za dużo reklam, czcionka mało czytelna + pomyśl o innej wtyczce SocialMedia, bo ta wygląda słabo.

1. Dzięki

2. Ok. Zajmę się tym na chwilę obecną na szybko dodałem tło pod menu górne i mały cień pod nazwą serwisu

3. Jak możesz napisać szeżej co byś zmienił odnośnie SEO?! Z takich podstawowych rzeczy jakie zrobiłem: każdy tytuł artykułu jest w tagu H1. Każda strona ma swój opis description w miarę unikalny. Każdy obrazek do artykułu ma znacznik alt, każdy link ma swój title. Artykuły są unikalne i zawierają wybrane słowa kluczowe. Serwis ma swoją sitemapę, kanał RSS oraz dodatkowo znaczniki shema.org. Wszyskie strony są zaindeksowane w Google.

4. Ok zgadzam się z Tobą ale bardziej bym powiedział, że to artykuły są krótkie i chyba takie wrażenie jest. Co do układu reklam wzorowałem się na innych stronach. Ewentualnie jeśli możesz doradzić, które moduły reklamy Google byłyby bardziej efektywniejsze ...

To nie wtyczka tylko pojedyncze widgety z danych stron social dlatego tak mało elegancko wyglądają. Chciałem aby wszystkie były widoczne w jednej linii, poszukam jakiegoś innego rozwiązania.

Dzięki za odpowiedź

#4 it-spleen

it-spleen

Rozmowny

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPip
  • 780 Postów:

Napisany 04 lipiec 2013 - 10:14

3. Popracuj nad sekcją body, faviconem i innymi nagłówkami h2, h3 itd.

4. Nie przypominam sobie by na innych (o Twoim zasięgu) serwsiach była zaraz pod zajawką wielka reklama. Te na dole jeszcze ok, ale te duże u góry strasznie się rzucają w oczy!

Powodzenia :)

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników