Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie
- - - - -

Domena i hosting - kilka pytań

• Zamknięty temat Ten temat jest zamknięty
57 replies to this topic

#41 moros

moros

Bywalec

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 355 Postów:

Napisany 10 December 2015 - 16:22 PM

Hekko. 80 zł za 100 GB transferu i domenę PL w pierwszym roku. Konto pod kilka  średnich serwisów. Pokaż teraz usługę w Firehost, która oferuje coś podobnego, przy zbliżonym budżecie.

#42 TymekRob

TymekRob

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 9 Postów:

Napisany 03 January 2016 - 22:11 PM

Hekko. 80 zł za 100 GB transferu i domenę PL w pierwszym roku. Konto pod kilka  średnich serwisów. Pokaż teraz usługę w Firehost, która oferuje coś podobnego, przy zbliżonym budżecie.

Wszędzie spamują tym firehostem. Hekko, atthost i wiele innych firm ma lepszą ofertę od tego badziewia.

#43 Iglowa

Iglowa

Uczestnik

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 168 Postów:

Napisany 07 January 2016 - 18:41 PM

Hmmm...a pod jakim względem? Jak rozumiem to masz tam jakieś serwisy i Twoja opinia jest recenzją, a nie pomówieniem, tak?

#44 TymekRob

TymekRob

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 9 Postów:

Napisany 31 January 2016 - 23:18 PM

Hmmm...a pod jakim względem? Jak rozumiem to masz tam jakieś serwisy i Twoja opinia jest recenzją, a nie pomówieniem, tak?

Chodzi mi tylko i wyłącznie o sferę cenową, nie testowałem firehost. Porównaj cenę firehost do wspominanego przeze mnie atthost, z którego aktualnie korzystam czy z hekko, z którego korzystałem wcześniej. Po prostu się to nie opłaca.

#45 moros

moros

Bywalec

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 355 Postów:

Napisany 05 February 2016 - 18:05 PM

Opłacalność to nie tylko cena, to przede wszystkim stabilność działania serwera. Pozostałe kwestie mają mniejsze znaczenie.

Wiadomo, że nikt nie chce przepłacać, ale najważniejsze powinna być jakość działania usługi.

#46 TymekRob

TymekRob

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 9 Postów:

Napisany 15 February 2016 - 22:12 PM

Opłacalność to nie tylko cena, to przede wszystkim stabilność działania serwera. Pozostałe kwestie mają mniejsze znaczenie.

Wiadomo, że nikt nie chce przepłacać, ale najważniejsze powinna być jakość działania usługi.

Dlatego podkreślam, że firma, o której pisałem nie dość, daje świetną jakość usługi w dobrej cenie. Zrób testy i się przekonaj :).

#47 moros

moros

Bywalec

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 355 Postów:

Napisany 22 February 2016 - 16:12 PM

Czy korzystacie z tych nowych, modnych rozszerzeń domen?

Pytam całkowicie poważnie. Jest w tym sens? To zwyczajny lans?

Nie lepiej miec po prostu PL?

#48 Iglowa

Iglowa

Uczestnik

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 168 Postów:

Napisany 07 March 2016 - 20:56 PM

Firehost działa jak należy. Wiele serwisów na jednym serwerze, na jednym koncie i to sporych serwisów.
Tam macie wybór panelu zarządzania, tanie pakiety i sensowny support. Mnie to wystarczy. Jak dotąd serwer jest niezawodny.

#49 moros

moros

Bywalec

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 355 Postów:

Napisany 10 March 2016 - 16:27 PM

Powtarzam po raz kolejny - dobre działanie serwera to podstawa tej usługi. Powiedziałbym nawet, ze absolutna podstawa. Jeśli serwer nie ma stabilności, serwisy padają, to korzystanie z niego mija się z celem. Hosting generujący problemy? Po co to komu?

#50 Iglowa

Iglowa

Uczestnik

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 168 Postów:

Napisany 14 March 2016 - 18:53 PM

W cenie Firehost raczej trudno o znalezienie godziwnie działającego hostingu.
Zdecydowana większość serwerów działa bardziej niż średnio, a raczej nie o taką jakość usług chodzi, prawda?
Najlepiej zawsze bazować na ewentualnych testach.

#51 TymekRob

TymekRob

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 9 Postów:

Napisany 07 April 2016 - 13:05 PM

Czy korzystacie z tych nowych, modnych rozszerzeń domen?

Pytam całkowicie poważnie. Jest w tym sens? To zwyczajny lans?

Nie lepiej miec po prostu PL?

Ja nie korzystam, uważam tak samo jak Ty, że PL jest najlepszym rozwiązaniem :).

Już nie mogę patrzeć na te wciskanie tego firehosta ludziom, kiedy tam jest po prostu drogo względem powierzchni, która naprawdę ma znaczenie. Ile i jakie serwisy utrzymasz na powierzchni 6gb za te 80złotych? Ja prowadzę niedużą stronę firmową i 21gb w tej samej cenie w atthost, co u was 6gb mi powoli nie wystarcza.

#52 Iglowa

Iglowa

Uczestnik

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 168 Postów:

Napisany 26 April 2016 - 18:00 PM

Wypisujesz takie bzdury, że szkoda komentować. Na 6 GB? Kilkadziesiąt stron. Albo walisz głupa, albo nie masz pojęcia o czym piszesz. Teraz na własnych kontach trzyma się zdjęcia i treść. No chyba że stawiasz nielegalny serwis z plikami do pobrania - wtedy coś może nie pujść jak należy. Ale my mówimy o legalnej działalności.

#53 korter

korter

Początkujący

• Forumowicze
  • PipPipPip
  • 72 Postów:

Napisany 29 April 2016 - 15:19 PM

Heh... moje strony zajmują tyle co wordpress + kilka zdjęć, bo baza danych również kilka mega.

Równiez nie zwracaj uwagi na powierzchnię, bo w zasadzie zawsze jest ona wystarczający.

#54 TymekRob

TymekRob

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 9 Postów:

Napisany 03 May 2016 - 19:29 PM

Wypisujesz takie bzdury, że szkoda komentować. Na 6 GB? Kilkadziesiąt stron. Albo walisz głupa, albo nie masz pojęcia o czym piszesz.n Teraz na własnych kontach trzyma się zdjęcia i treść. No chyba że stawiasz nielegalny serwis z plikami do pobrania - wtedy coś może nie pujść jak należy. Ale my mówimy o legalnej działalności.

Właściwie to nie wiem jak powinienem odpisać na ten komentarz, bo chyba sam dobrze nie wiesz co chciałeś napisać. Powierzchnia ma znaczenie względem tego co na danej stronie będzie się znajdowało. Dodawanie zdjęć na własny serwer sprzyja SEO, a pozycja w wyszukiwarce chyba ważna jest dla każdej osoby prowadzącej biznes, dlatego w moim odczuciu nigdy nie zrezygnowałbym z atthosta dla firehost, bo byłoby to nieopłacalne i tyle.

#55 Iglowa

Iglowa

Uczestnik

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 168 Postów:

Napisany 09 May 2016 - 17:48 PM

W cenie Firehost nie znalazłem przez kilka ostatnich lat choćby jednego hostingu, który dawałby jakość wyższą, albo podobną. I co więcej - u nich to kosztuje śmieszne grosze, a dają wybór panelu zarządzania, mają sensowny support i ogólnie usługa zaskakuje pozytywnie.

#56 korter

korter

Początkujący

• Forumowicze
  • PipPipPip
  • 72 Postów:

Napisany 17 May 2016 - 15:12 PM

To widocznie nie sprawdzaliście Hekko.

Sory, ale to jest dużo stabilniejszy serwer, no i z historią. W tej firmie o której piszesz widzę, że chyba nawet działalności nie mają - to nie jest założone na kogoś?

#57 Iglowa

Iglowa

Uczestnik

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 168 Postów:

Napisany 07 June 2016 - 18:00 PM

Firehost działa tak samo od dosyć dawna, żadnych problemów nie sprawia, więc nie rozumiem jaki cel miałyby mieć te wszystkie kombinacje.
Jeśli tylko dopasujecie sobie usługę jak należy, to całość powinna śmigać genialnie. Przede wszystkim kwestia dopasowania. Niech to będzie coś stabilnego, to wtedy będzie w porządku.

#58 n.kowol

n.kowol

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 1 Postów:

Napisany 09 June 2016 - 08:50 AM

Ja wybrałbym hosting na dhosting i jakiś lepszy pakiet (teraz chyba w promocji są u nich pakiety) i co ważne ich serwery są zgodne z wymogami GIODO, więc bez obaw można przechowywać wszelkie dane osobowe.

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników