Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie
- - - - -

Fabuła Far Cry 2

• Please log in to reply
8 replies to this topic

#1 boomerr007

boomerr007

Początkujący

• Forumowicze
  • PipPipPip
  • 55 Postów:

Napisany 03 kwiecień 2013 - 09:38

Hej !!!

Ukonczylem Far Cry 2, i trochę nie rozumiem fabuły która została w niej przedstawiona, otóz o ile jestem w stanie zrozumiec, wykonywanie misji dla obu frakcji bez zadnych skrupułów, to o tyle nie moge zrozumiec głownego watku z Szakalem. Mamy go zabic, to cel calej gry, po czym sie okazuje ze wróg jakim jest Szakal pomaga nam na sam koniec a kumple nas zdradzaja i chca nas zabic, nie moge obaczic czeu Szakal poprostu nie zabil naszego bohatera tylko mu odstawia jakies górnolotne gadki, móglbym mi ktos wytlumaczyc o co chodzi z tym szakalem.

Na 1 mapie nie wykonywalem misji niebieskich... na drugiej bodajze wszystkie z tym Haitanczykiem Andre Hyppolite czy jak mu tam było. i wydawal sie dosc wiarygodna postacia, po czym sie okazuje ze to wszystko sciema... Nie rozumiem czemu sie tak ulozyla fabuła,

Szakal niby tam cos mowi ze nasza postac byla jakims jego narzedziem i cos tam ale jakos nie rozumiem i koniec.  moze ktos cos rozjasnic, bede wdzieczny :)

Pozdrawiam

#2 Julitka1234

Julitka1234

Kandydat

• Forumowicze
  • PipPip
  • 26 Postów:

Napisany 03 wrzesień 2013 - 10:43

No w końcowej fazie gry akcja troche się  zmienia przez co nie wiadomo do konca o co tak naprawde chodzi ;D 

Możemy sie zdać tylko na siebie ;) 

#3 blank23

blank23

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 3 Postów:

Napisany 18 wrzesień 2013 - 11:20

Właśnie mam ten sam problem i nie wiem co dalej :) może coś więcej jeszcze ktoś powie?

#4 SzymonKul

SzymonKul

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 4 Postów:

Napisany 06 lipiec 2015 - 09:42

Zagmatwana fabuła tej gry. Nie wiedziałem co robić i odinstalowałem. Przesiadłem się na F.E.A.R.

#5 snikson

snikson

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 5 Postów:

Napisany 16 lipiec 2015 - 16:34

Far Cry 3 jest zdecydowanie najlepszy.

#6 Tirynek82

Tirynek82

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 4 Postów:

Napisany 11 listopad 2015 - 23:06

O rany, zwykle kolejna część jest "najlepsza". Przykład Assassin's Creed tylko to potwierdza.

#7 olcio

olcio

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 2 Postów:

Napisany 24 listopad 2015 - 10:24

O rany, zwykle kolejna część jest "najlepsza". Przykład Assassin's Creed tylko to potwierdza.

Nie wiem czy "najlepsza" to była ironia, ale ja uważam wręcz przeciwnie, że to pierwsze części zawsze są najlepsze, natomiast kolejne to tylko chęć zarobienia hajsu na tytule.

#8 RubasznyJan

RubasznyJan

Rulez

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 127 Postów:

Napisany 02 grudzień 2015 - 14:50

Z tego co pamiętam, to na końcu bierzesz aktówkę dla Szakala i chyba zbierasz diamenty.

#9 Balkan

Balkan

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 11 Postów:

Napisany 04 luty 2016 - 18:25

Tak, ale to już jest po ostaniej misji

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników