Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie

Nowa Płyta Głowna

Płyta głowna

• Please log in to reply
No replies to this topic

#1 Martinoso

Martinoso

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 1 Postów:

Napisany 27 marzec 2013 - 11:54

Witam ostatnio chcialem odswiezyc swoj stary komputer i zobaczyc co z niego zostalo :)  no i pare razy sie wlaczyl pare razy piszczal  takie Piiii i  nie chcial sie uruchomic wyjelem kostke ram jedna 256 mb i zaczol chodzic ale po paru godzinach znowu nie dzialal  piszczal  a jak sie wlaczal to tylko w stytuacji gdzie podociskalem wszystkie urzadzenia w komputerze ram ,plyte glowna itp  ale mimo ze sie uruchamial wyswietlala sie wiadomosc cheksum error  i loteria raz sie uruchomi raz nie ;D  wyjełem bateryjke z plyty głownej odczekalem godzinke  i dalej to samo wiec w biose wzielem load defalut seeting jakos tak i znowu to samo takze mysle ze plyta glowna poprostu bedzie do wymiany bo gdy wylaczam komputer w stanie w ktorym chodzi smigam sobie na internecie slucham na nim muzyki i wylaczam go z zasilania z wszystkich kabli  biore go na rece lekko trzese podlaczam to znowu piszczy :D i nie ma innej opcji zeby sie wlaczyl bez piszczenia jak podociskac kable kombinowac do gory do dolu :D wiec chce kupic plyte glowna  tylko nie wiem jaka

to stary komputer wiec potrzebna jakas stara plyta :) aby malo kosztowalo bo nie chce wydac wiecej na plyte glowna niz ten komputer jest wart

Procesor intel celeron cpu 2,4 ghz

grafika:Radeon  9200series

zasilacz 230 v

Plyta glowna :Nie wiem :D      Jaką plyte glowna mogl bym zakupic do tego komputera ? z gory dziekuje i przepraszam za moje analfabetyczno dyslektyczne pisanie :)

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników