Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie
- - - - -

[Samsung Recovery Solution] Kopia zapasowa systemu

• Please log in to reply
1 reply to this topic

#1 simon86

simon86

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 3 Postów:

Napisany 17 luty 2013 - 00:58

Witam. Mam pytanie do Was. Ostatnio przywracałem system Windows 7. Nie wiem czemu, ale musiałem to zrobić z płyt, które dzięki Bogu zrobiłem sobie zaraz po kupnie laptopa (Samsung R522). System się przywrócił i działa całkiem dobrze.

Problem jest taki, iż chciałem po aktualizacjach i zainstalowaniu potrzebnych mi programów zrobić znowu kopie całego systemu. Niestety gdy próbuje to robić (z poziomu Windowsa 7 - Samsung Recovery Solution 4) po wymaganym restarcie laptop probuje bootować się właśnie z partycji recovery ale nie może tego zrobić i wywala błąd "BOOTMGR is Missing" itd. . Wygląda jakby partycja recovery była uszkodzona, mimo iż jej nie ruszałem. Czy jest jakiś sposób na naprawe partycji recovery tak żeby można było zrobić kopie calego systemu na płyty??

#2 kotmen

kotmen

Kandydat

• Forumowicze
  • PipPip
  • 27 Postów:

Napisany 13 lipiec 2013 - 20:07

możesz zrobić gotowe recovery programem typu norton ghost lub pochodnym. Jeśli interesuje Cię fabryczne recovery, to należy albo skopiować całą strukturę dysku z identycznego modelu, ew. telefon na infolinię samsunga, może wyślą Ci ww. płyty na dvd.

na 100% fabryczne recovery uszkodzone? Spróbuj wykonać recovery nie z poziomu uruchomionego już windowsa a z poziomu wbudowanemu recovery przed startem systemu (bodajże F4 na logo samsung- ekranie startowym, zaraz po uruchomieniu komputera).

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników