Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie
- - - - -

Huawei G300 / Ascend

• Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 DeBeściK

DeBeściK

Uczestnik

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 151 Postów:

Napisany 17 grudzień 2012 - 13:54

Witam wszystkich :)

Ostatnio dogadałem się z "Mikołajem" na mój pierwszy poważny smartfonowy zakup - Huawei G300 zwany też Ascend. Ponieważ to mój pierwszy smartfon, to chciałbym się dowiedzieć czy te dotykowe wyświetlacze bardzo się brudzą? Jak tak, to jak je czyścić i utrzymywać w czystości? Są jakieś specjalne środki czyszczące do wyświetlaczy, ściereczki, folie ochronne itp.?
Mowa jest srebrem a milczenie złotem. Szkoda tylko, że większość tylko krzyczeć potrafią...

#2 KonStruct

KonStruct

Bywalec

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 312 Postów:

Napisany 18 grudzień 2012 - 08:09

Wszystko zależy od tego jak często używasz i czy mocno Ci się brudzą / pocą ręce. Ja bym zainwestował przynajmniej w jakąś folię ochronną i ściereczkę. Pomyślałbym też w przyszłości nad jakąś osłoną całej obudowy smartfona (etui lub kabura).

P.S. Ciekawy smartfonik tak przy okazji ;)

Jak by to było gdyby mnie nie było? ;)

#3 DeBeściK

DeBeściK

Uczestnik

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 151 Postów:

Napisany 20 grudzień 2012 - 13:36

Thx :) Ale faktycznie z tego co widzę, to trzeba je czyścić i utrzymywać w czystości. Ech, i kolejny wydatek...
Mowa jest srebrem a milczenie złotem. Szkoda tylko, że większość tylko krzyczeć potrafią...

#4 KonStruct

KonStruct

Bywalec

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 312 Postów:

Napisany 22 grudzień 2012 - 20:59

Folie to nieduży wydatek (5-20 zł). Dedykowana kabura to już może być większy wydatek (40-50 zl). Warto bo to raz na całe "życie" smartfona się kupuje :)

Jak by to było gdyby mnie nie było? ;)

#5 DeBeściK

DeBeściK

Uczestnik

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 151 Postów:

Napisany 10 styczeń 2013 - 12:34

Już mam na swoim smartfonie folię ochronną. Niestety pierwszy raz aplikowałem tego typu rzecz i mam w jednym z rogów dwa 3 mm "burchelki". Da się coś z tym zrobić? :)

#6 DeBeściK

DeBeściK

Uczestnik

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 151 Postów:

Napisany 24 styczeń 2013 - 13:56

Heh...Chyba tylko ja jestem taki sprytny, żeby coś takieg zrobić skoro nikt nie zna odpowiedzi :D BTW. Czy do czysczczenia np. matrycy laptopa można stosować te same środki czystości co do smartfona?

P.S. Sorry za post pod postem...

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników