Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie
- - - - -

[Blog] izier.pl- blog o pomysłowości, co sądzicie o tym?

• Please log in to reply
6 replies to this topic

#1 dracon

dracon

Kandydat

• Forumowicze
  • PipPip
  • 37 Postów:

Napisany 02 grudzień 2012 - 16:39

Witajcie!
Założyłem bloga izier.pl kilka miesięcy temu i jest to mój "pierwszy raz". Powstał na bazie motywu znalezionego w sieci, który następnie sam poprzerabiałem, dodałem parę funkcji i grafiki. Tematyka artykułów dotyczy tego co lubię najbardziej i czym chcę się dzielić z innymi, czyli różnych ciekawostek o pomysłowości. Chciałbym się dowiedzieć jak Wy oceniacie tę stronę i czy podobają Wam się tego typu inicjatywy w sieci. :)/>

#2 it-spleen

it-spleen

Rozmowny

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPip
  • 780 Postów:

Napisany 03 grudzień 2012 - 12:24

Mnie się osobiście nie podoba: - grafika bardzo słaba - nie mówiąc już o bannerze; - brak marginesu od lewej krawędzi; - pogrubiona czcionka cały czas; - stopka - koszmarna; - górne menu - nie równo ustawione; - zielony kolor przy opcjach wyszukania i RSS za mocno 'bije po oczach'; - za mała odległość pomiędzy danym wpisem, a działem najpopularniejsze posty; - bardzo osobiście - chumry tagów na stronie są dla mnie oznaką kompletnego braku profesjonalizmu; Mimo wszystko, życzę sporo mobilizacji i wytrwałości, bo tylko tacy wygrywają. Powodzenia!

#3 dracon

dracon

Kandydat

• Forumowicze
  • PipPip
  • 37 Postów:

Napisany 03 grudzień 2012 - 15:14

Dziękuję za odpowiedź i słowa krytyki, teraz wiem co najbardziej nie pasuje, tak jak już wspominałem tworzę tego bloga w celu nauki nowych rzeczy. Strona przejdzie zapewne drobne przebudowy nie raz, to wiadomo. Postaram się powprowadzać zmiany i zrobić co w mojej mocy, by jak najlepiej się ją czytało.

#4 it-spleen

it-spleen

Rozmowny

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPip
  • 780 Postów:

Napisany 04 grudzień 2012 - 12:34

Brawo! Uwielbiam ludzi z amibcją i otwartością na krytykę. Na prawdę życzę Ci powodzenia. Jak tylko coś zmienisz na blogu, daj znać. Chętnie obejrzę. Pozdrawiam:)

#5 different

different

Początkujący

• Forumowicze
  • PipPipPip
  • 56 Postów:

Napisany 04 grudzień 2012 - 13:54

Czcionka postów za gruba. Nagłówek fatalny.

#6 it-spleen

it-spleen

Rozmowny

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPip
  • 780 Postów:

Napisany 06 grudzień 2012 - 08:34

dracon - wierzymy, że dasz radę:) powodzenia!

#7 baster2

baster2

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 10 Postów:

Napisany 25 grudzień 2012 - 21:33

A mi się podoba. Warto jednak zadbać o to, aby pojawiał sie przynajmniej 1 wpis na 2 dni, w przeciwnym razie blog będzie uznany za mało aktualny i nie będzie wielu czytelników.

Forum studenckie PWSZ Tarnów - serdecznie wszystkich zapraszam którzy chcą porozmawiać, albo poczytać o edukacji i wykształceniu, a także głównie o studiach :)

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników