Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie
- - - - -

Znikneła partycja po uruchomieniu PM

• Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 Galigad

Galigad

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 3 Postów:

Napisany 08 październik 2012 - 16:20

Witam,
Parę dni temu pobrałem Partition Magic 8.0 z pierwszej wyświetlonej strony w google. Jako że kiedyś korzystałem z tego programu na xp to stwierdziłem że nie będę szukał innego programu bo na tym mi się dobrze pracowało a chciałem poprzestawiać partycje na dysku zewnętrznym. Po zainstalowaniu programu i uruchomieniu wyskoczyły trzy okienka z błędami na które kliknąłem ok ale program się nie uruchomił. Stwierdziłem że być może jest potrzebne uruchomienie ponowne sprzętu i gdy laptop się zrestartował okazało się że zniknęła mi jedna z partycji. Próbowałem uruchomić program ale nie byłem w stanie. Więc postanowiłem przywrócić system do stanu z przed instalacji programu z myślą że uda się cofnąć zmiany wprowadzone przez PM. Zrobiło się jeszcze gorzej bowiem nie mogłem już nic zrobić ikonki były dziwnie rozmazane i bez opisów. Z bólem przeprowadziłem proces przywrócenia stanu laptopa z dniu zakupu jednakże i to nie rozwiązało mojego problemu. próbowałem EASEUS Partition Master 9.1.1 Home Edition; EASEUS Partition Recovery 5.0.1; gparted jednakże bez skutku. Zwracam się o pomoc bowiem nie wiem w jaki sposób przywrócić partycje do widoczności.

Załączone pliki

• Załączony plik  sc1.jpg   72,74K   3 Ilość pobrań

#2 laptokowiec

laptokowiec

Początkujący

• Forumowicze
  • PipPipPip
  • 78 Postów:

Napisany 10 październik 2012 - 12:23

Nie ma szans na przywrócenie ukłądu partycji sprzed przywrócenia systemu z partycji recovery.
Możesz co najwyżej odzyskać część plików.

#3 Galigad

Galigad

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 3 Postów:

Napisany 10 październik 2012 - 14:03

Ok, to co potrzebowałem odzyskałem programem DMDE i nie zależy mi na danych bo wszystko zgrałem. Tylko nie chce uszkodzić partycji recovery. I zależy mi na przywróceniu 284 GB do używalności. Nie ma problemu z ponowną instalacją systemu bo od ponad tygodnia pracuje na czystym laptopie i nic na nim nie mam. Tylko nie wiem w jaki sposób mam to zrobić...

#4 repylek

repylek

Very Lazy Cat

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 40386 Postów:

Napisany 10 październik 2012 - 14:08

Użyj tego programu: http://www.dobreprog...dows,12861.html

[color=#0000ff;]Linkman M-24[/color]

#5 Galigad

Galigad

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 3 Postów:

Napisany 10 październik 2012 - 14:31

Okej, temat do zamknięcia. Repylek dzięki nie wpadłem na ten pomysł. Bo w ESEUSIE wyskakiwało mi że nie mogę przypisać litery do dysku więc pominąłem inne opcje.

#6 Kamikarze

Kamikarze

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 20 Postów:

Napisany 21 styczeń 2014 - 12:41

Użyj tego programu: http://www.dobreprog...dows,12861.html

Racja ten program jest nie zawodny.

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników