Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie
- - - - -

[Strona] Boskie.eu - Zdjęcia pięknych kobiet!

• Please log in to reply
6 replies to this topic

#1 LUVISEQ

LUVISEQ

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 1 Postów:

Napisany 21 wrzesień 2012 - 10:34

Witam, chciałbym wam dać do oceny stronę http://boskie.eu !
Na tej stronce znajdziecie multum fotek pięknych kobiet, coś pięknego nie ? :)
I mam do was jeszcze jedno pytanie, jak wypromować taką stronę?
W tym momencie mam ok. 500uu/dzień, zadowalało by mnie ok. 1500uu. Macie jakieś pomysły?
Pozdrawiam :)

#2 it-spleen

it-spleen

Rozmowny

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPip
  • 780 Postów:

Napisany 24 wrzesień 2012 - 09:50

Ten silnik skryptowy powinien zostać zakazany! Ile takich podobnych serwisów jest? Demotywatory i Kwejk zrobiły na tym kasę i teraz każdy chce!

#3 PiotrCVS

PiotrCVS

Kandydat

• Forumowicze
  • PipPip
  • 26 Postów:

Napisany 01 październik 2012 - 06:47

Stronka prosta, na skrypcie demotów, a zdjęcia warte odlągnięcia :) Widzę, że kolega ma dobry patent na budowę wyższej jakości zaplecza pozycjonerskiego :) Mam to samo w głowie już od jakiegoś czasu, tylko zastanawiam się nad niszą, w której wiadomości rozchodziłyby się viralowo. Mam pytanie odnośnie funkcji polecania na FB. Masz to wbudowane w skrypt, czy przez jakiś plugin/wtyczkę?

#4 it-spleen

it-spleen

Rozmowny

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPip
  • 780 Postów:

Napisany 01 październik 2012 - 11:19

Widzę, że kolega ma dobry patent na budowę wyższej jakości zaplecza pozycjonerskiego :)

W takim kontekście tego nie rozważałem:), acz kurde zawalanie Internetu tego typu skryptami jest już męczące powoli.

#5 PiotrCVS

PiotrCVS

Kandydat

• Forumowicze
  • PipPip
  • 26 Postów:

Napisany 02 październik 2012 - 10:40

Widzę, że kolega ma dobry patent na budowę wyższej jakości zaplecza pozycjonerskiego :)

W takim kontekście tego nie rozważałem:), acz kurde zawalanie Internetu tego typu skryptami jest już męczące powoli.

Całkowicie się z Tobą zgadzam :) Tego typu stron od czasu powstania demotów pojawiło się jak grzybów po deszczu. Nie ma się czemu dziwić, przecież tego typu informacje rozchodzą się wirusowo i strona jest "naturalnie" linkowana :) Podpiąć pod taką stronę reklamy, dodać skrypt polubień wpisu, żeby można było dokładnie oglądnąć obrazek i dodać komentarz. Tak stworzona strona sama się praktycznie promuje. Trochę ją pozycjonujemy, dodamy do tego FanPage i mamy maszynkę generującą nam stały co miesięczny dochód :) Najważniejsze to zrobić taką stronę tego typu, której obecnie nie ma jeszcze (a przynajmniej w PL). Masz jakiś pomysł? :)

#6 Karmazynowy99

Karmazynowy99

Kandydat

• Forumowicze
  • PipPip
  • 34 Postów:

Napisany 07 listopad 2012 - 22:10

Naprawdę jest sens? Skoro takich stron istnieje miliard pięćset sto dziewięćset? :(
Polecam serdecznie!

#7 it-spleen

it-spleen

Rozmowny

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPip
  • 780 Postów:

Napisany 08 listopad 2012 - 14:09

Ale czego sens? Tworzenia zapleczy, czy pomysłu indywidualnego?

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników