Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie
- - - - -

SpoGame - Portal Gier Sportowych

• Please log in to reply
13 replies to this topic

#1 Jespers

Jespers

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 7 Postów:

Napisany 15 wrzesień 2012 - 16:50

Witam, chciałbym przedstawić wam powstającą strone SpoGame. Dlatego też chciałbym poznac wszelkie wasze opinie, uwagi i inne. Niestety poki co forum jest puste, jednak chcemy to w najbliszym czasie zmienic. Moze macie rowniez pomysly jak to uczynic? Ponizej wklejam rowniez tekst reklamowy, byscie mogli zaznajomic sie z mozliwosciami serwisu:

Dodaj obrazek

Uwielbiasz gry komputerowe ? Kochasz sport ? Lubisz o tym dyskutować ? Jeżeli Twoje odpowiedzi to trzy razy TAK, i chciałbyś połączyć wszystko w jednym, to lepiej trafić nie mogłeś. Witamy na SpoGame.pl !

Co to jest SpoGame.pl ? Portal o grach, które łączą sportową rywalizację oraz rozrywkę. Znajdziesz tutaj zarówno najświeższe informacje ze świata gier, które w najmniejszy nawet sposób mają coś wspólnego z jakimkolwiek sportem, oraz ludzi, którzy podzielają Twoją pasję.

Chciałeś pograć przez sieć w gry sportowe ale nigdy nie miałeś z kim ? Może u nas znajdziesz partnera do rozgrywki na wiele wspólnych posiedzeń ? Warto spróbować. Na SpoGame.pl będziemy organizować turnieje oraz konkursy, które pozwolą dodatkowo integrować społeczność.

Lubisz tworzyć i celujesz w przeniesienie sportu na monitor albo planszę ? Potrzebujesz burzy mózgów albo porady ? Na pokładzie mamy ludzi, którzy z tym tematem mają do czynienia już kilka lat. Na pewno nie pogniewają się jeżeli zadasz im nurtujące Cię pytania. Znudziła Cię gra w oryginalnym stanie ? Nasza społeczność moderska na pewno coś na to poradzi. Na SpoGame.pl znajdziesz bogaty download, który pozwoli urozmaicić każdą grę. Codziennie staramy się dodawać coś nowego. Jeżeli tworzysz takie dodatki – jesteś bardzo mile widziany !

Na SpoGame.pl znajdziesz bogaty download, który pozwoli urozmaicić każdą grę. Codziennie staramy się dodawać coś nowego. Jeżeli tworzysz takie dodatki – jesteś bardzo mile widziany ! SpoGame.pl to portal dla ludzi z pasją. Dla ludzi, którzy kochają sport oraz gry komputerowe. Jeżeli zaliczasz się do tego grona, nie zwlekaj – dołącz do nas !

Prosimy was również o dawanie wszelkich sugestii dotyczących portalu, postaramy się wziąść wszystkie pod uwagę!

Zespół SpoGame.pl

#2 it-spleen

it-spleen

Rozmowny

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPip
  • 780 Postów:

Napisany 17 wrzesień 2012 - 10:34

Co mi się podoba:
- tapeta/tło strony,
- logo,
- SEO (w miarę ok),
- połączenie z Social Media,
- RSS

Co mi się nie podoba:
- na głównej stronie układ tekstu, grafiki itd. w boxie z artykułem - jest to bardzo słabo czytelne, informacje po lewej (autor, data itd.) sprawiają wrażenie, że nie należą w żaden sposób do tego co jest po prawej (te informacje zapisuje się pod tytułem strony, delikatnie, nie za dużą czcionką, to jest tylko mało ważne info); boxy się trochę zlewają brakuje zwykłego hr/linii oddzielającej ;
- footer - kompletnie nie wiem, o co chodzi z tymi reklamami i statami na dole - wygląda to bardzo nieładnie,
- favicon - dlaczego on nagle jest niebieski?

Na szybko - tyle udało mi się wykazać:). Życzę powodzenia, rozwijajcie portal, piszcie, skupiajcie uwagę!
Pozdrawiam,
Tomek:)

#3 Jespers

Jespers

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 7 Postów:

Napisany 17 wrzesień 2012 - 14:47

Dzięki za ocenę, postaram się jak najszybciej poprawić wszelkie niedogodności. Co do stópki, to owszem, mialem zamiar to w końcu zmienic, to wygląda to koszmarnie. Jeżeli macie jeszcze jakieś zastrzezenia, to piszcie smialo.

#4 it-spleen

it-spleen

Rozmowny

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPip
  • 780 Postów:

Napisany 18 wrzesień 2012 - 11:33

Najważniejsze to idź cały czas do przodu. Poprawiaj, ulepszaj, dyskutuj, analizuj, ale mniej swoje zdanie. Nie zrażaj się negatywnymi opiniami. One są i zawsze będą!

#5 Jespers

Jespers

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 7 Postów:

Napisany 06 styczeń 2013 - 22:07

Ostatnio zmienilismy troche  wygląd naszego portalu i forum. Co myślicie o nowym wygladzie? Wszelkie zastrzezenia, badz pomysly piszcie smialo. Wssytko wezme pod uwage na pewno.

Pozdrawiam

#6 it-spleen

it-spleen

Rozmowny

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPip
  • 780 Postów:

Napisany 07 styczeń 2013 - 12:10

Brawo, brawo. Wygląda to dużo lepiej. Tylko nie wiem czemu, ale strona bardzo długo mi się ładuje. Jak u innych forumowiczów? 

#7 Jespers

Jespers

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 7 Postów:

Napisany 07 styczeń 2013 - 15:26

Właśnie zastanawiam się  czy ten problem występuje tylko u mnie. Ja narzekam na powolność działania, jednak inne osoby zapewniaja mnie ze im chodzi dobrze. W związku z tym co moze byc tego przyczyna? Nie wyrabia serwer, czy mysql? Zainstalowalem w tym celu specjalnie modyfikacje, ktora ostrzega o przeciazeniu serwera na forum, ani razy nie uruchomil sie zaden komunikat. Wiec czy moze to byc spowodowane mysql? W sumie dziwne, bo ustalilismy w bazie maksymalna ilosc polaczen, oraz poczytalismy o optymalizacji mysql, jednak nic to niestety nie dalo.

#8 KonStruct

KonStruct

Bywalec

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 312 Postów:

Napisany 07 styczeń 2013 - 21:57

Brawo, brawo. Wygląda to dużo lepiej. Tylko nie wiem czemu, ale strona bardzo długo mi się ładuje. Jak u innych forumowiczów? 

Może nie to, że bardzo dlugo ale faktycznie mogłaby chyba troszkę szybciej działać...

Jak by to było gdyby mnie nie było? ;)

#9 it-spleen

it-spleen

Rozmowny

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPip
  • 780 Postów:

Napisany 08 styczeń 2013 - 11:52

Hmm, czyli problem faktycznie występuje. Na początek, na jakim serwerze postawiona jest cała strona i mysql?

W między czasie skorzystaj z tego: https://developers.g...peed/pagespeed/

#10 Jespers

Jespers

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 7 Postów:

Napisany 08 styczeń 2013 - 12:54

My mamy wykupiony VPS tutaj : http://biznes-host.pl/?s=plany_vps2 i jest to Serwer VPS #1 rowniez na tej promocji.

#11 it-spleen

it-spleen

Rozmowny

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPip
  • 780 Postów:

Napisany 09 styczeń 2013 - 12:04

Wygląda spoko. A co Wam wyszło w Speed page by Google?

#12 Jespers

Jespers

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 7 Postów:

Napisany 14 styczeń 2013 - 18:49

Speed page dał nam 74 punktów na 100, wiec nie jest tak zle. Portal juz chyba szybciej zaczal chodzic. Jak to wyglada z waszej strony ?:)

#13 it-spleen

it-spleen

Rozmowny

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPip
  • 780 Postów:

Napisany 15 styczeń 2013 - 10:25

Speed Page powinien być przynajmniej 85-90!

#14 Jespers

Jespers

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 7 Postów:

Napisany 15 styczeń 2013 - 12:19

O, to jeszcze widze bede musial popracowac nad tym. Bo forum samo ma 80. Ale sadze, ze to jest wina w konfiguracji VPS. Gdyz jak cos pozmieniane zostalo w ustawieniach predkosc forum odrazu wzrosla.

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników