Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie

ASUS Eee Pad Transformer - problem ze stacją dokującą

• Please log in to reply
No replies to this topic

#1 Krackus

Krackus

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 1 Postów:

Napisany 28 May 2012 - 18:07 PM

Witam
około tygodnia temu kupiłem nowego ASUS Transformera. Naładowałem baterię zgodnie z instrukcją, zaktualizowałem firmware dla tabletu i stacji dokującej, przez około tydzień uzywałem całości bez zakłóceń. Ostatnio zauważyłem w czasie oglądania filmiku (z aplikacji TED ale wątpie żeby akturat to było przyczyną) że nie działa mi touchpad - na ekranie nie pojawia się kursor, ani wewnątrz aplikacji ani na pulpicie. Nie zwróciłem na to wcześniej uwagi, ponieważ nawet z podłaczoną klawiaturą używam raczej ekranu dotykowaego. Gdy spróbowałem podłaczyć myszkę, okazało się, że nie działają również obydwa porty USB - wcześniej podłączałem do stacji pendrive's, teraz nie jest on wykrywany. Jestem za to w stanie podłączyć do doku ładowarkę oraz użyć kabla ASUSa żeby podłączyć tablet przez stację do komputera. Widget double battery pokazuje, że tablet ma 40% baterii, stacja 90% (właśnie próbuje łądować obydwa na 100%, chociaż nie mam wielkich nadziei). Jakieś sugestie? Przywracania ustawień fabrycznych wolałbym uniknąć ale mam zamiar spróbować jeśli nic innego nie pomoże.
Z góry dzięki za pomoc ;).
Edit: aha i jeszcze jedno: próbowałem używać przycisku włącz/wyłacz touchpad na klawiaturze, bez rezultatu

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników