Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie
- - - - -

Studia/kształcenie - zarządzanie siećmi / programowanie php/html

• Please log in to reply
6 replies to this topic

#1 YasiuX

YasiuX

Początkujący

• Forumowicze
  • PipPipPip
  • 96 Postów:

Napisany 29 kwiecień 2012 - 18:27

Witam!

Za rok czeka mnie matura i już teraz przeszukuje internet w poszukiwaniu dobrych studiów.

Mam pytanie czy ktoś może słyszał o (państwowych) studiach w kierunku zarządzania siećmi i programowaniu w internecie.
Ogólnie interesuje się programowaniem - html, bazy danych, php... i już teraz projektuje strony. Chciałbym kontunować i pogłębiać wiedzę z tej dziedziny. Na największych uczelniach w Polsce widzę tylko kierunek "INFORMATYKA" - 3 letnie studia "ze wszystkich dziedzin informatyki". Ja natomiast chciałbym studiować konkretny kierunek o którym już wspomniałem.
Gdzie znajdę ( i czy wogóle są) takie uczelnie? Państwowe, prywatne czy zaoczne.

Przy okazji drugie pytanie? Jakie w tej chwili jest zapotrzebowanie na rynku w tej branży?

#2 intervojager

intervojager

nonkonformista

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2185 Postów:

Napisany 03 maj 2012 - 17:49

Prywatne odradzam. Szkoły publiczne mają wyższy poziom kształcenia. Zarządzanie sieciami i programistyka jest wykłada na każdych studiach informatycznych. Co do pracy-znajdzie się dla programistów, ale tylko tych najlepszych. No i ważny jest staż-musisz poznać oczekiwania pracodawców z branży IT.

#3 dracon

dracon

Kandydat

• Forumowicze
  • PipPip
  • 37 Postów:

Napisany 22 maj 2012 - 13:24

Jeżeli chodzi o uczelnie to warto patrzeć pod kątem danej specjalizacji na ich rankingi. W Krakowie to AGH mógłbym rekomendować. Czy zapotrzebowanie jest? Tak jest, ale na najlepszych :) Zbieraj doświadczenie gdzie tylko możesz, to w przyszłości zaprocentuje w Twoim CV.

#4 Gośćstrongera_*

Gośćstrongera_*
  • Goście

Napisany 20 kwiecień 2013 - 20:25

Musisz iść na informatykę a potem wybrać specjalność.

#5 Gośćdryjann123_*

Gośćdryjann123_*
  • Goście

Napisany 05 maj 2013 - 21:11

Albo najprościej jakieś szkoły podyplomowe albo dodatkowe, certyfikowane kursy.

#6 Hendal

Hendal

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 3 Postów:

Napisany 12 lipiec 2015 - 06:29

Dokładnie. Zobacz, kto jest potrzebny pracodawcom, z jakimi umiejętnościami programistycznymi, wtedy będzie ci łatwiej podjąć decyzję. W firmach są np. potrzebne systemy workflow, bo uporządkowane procesy wewnętrzne to coś, na czym zależy zarządzającym, więc może w tym kierunku warto iść.

#7 konor

konor

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 12 Postów:

Napisany 23 październik 2015 - 15:56

Dla studentów kierunków związanych z IT Aiesec organizuje praktyki i wolontariat zagraniczny. Jeżeli ktoś byłby zainteresowany, warto odwiedzić stronę http://aiesec.pl/dla.../global-talents - znajdziecie tam wszystkie najważniejsze informacje dotyczące wyjazdu.

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników