Skocz do zawartości

Close Open
Close Open

mikrosubiekt

• Please log in to reply
2 replies to this topic

#1 GośćŁukasz_*

GośćŁukasz_*
  • Goście

Napisany 06 January 2012 - 17:39 PM

Witam.
Szukam rozwiązania jak przenieść kontrahentów i towary z jednego podmiotu do drugiego.
Problem jest w tym ze jest to mikrosubiekt. ;/
nie wiem jak sie za to zabrac, w opcjach nie ma mozliwosci przenoszenia danych, jest jedynie archiwizator, przy pomocy ktorego przeniose caly podmiot, a mi zalezy tylko na towarach i klientach.

Z gory dziekuje za wszelkie wskazówki.

#2 birds22

birds22

Entuzjasta

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1332 Postów:

Napisany 06 January 2012 - 21:03 PM

Wyeksportować możesz ale nie ma opcji importu.Najszybciej byłoby przenieść podmiot za pomocą archiwizatora i wyczyścić odpowiednie tabele z dokumentów.
Sławek

#3 GośćŁukasz_*

GośćŁukasz_*
  • Goście

Napisany 06 January 2012 - 23:07 PM

właśnie chodzi o to ze musze załozyć nowy podmiot i przenieść dane ze starego podmiotu. zrobilem archiwum danych tylko pytanie jakbym mial przeniesc je do nowego podmiotu.
ciezki temat troche.
musialbym wywalic z archiwum dane o podmiocie i wstawic te ktore chce miec. jednoczesnie wpisac tam nowy numer licencyjny poniewaz mikrosubiekt moze miec tylko jeden podmiot, powiem szczerze ze nie wiem jak sie za to zabrac. do sql express nie moge podlaczyc bazy.
Podszas instalowania mikrosubiekta instaluje sie:
-SQL Server Configuration Manager
-SQL Server Error and Usage Reporting
-SQL Server Surface Area Configuration

doinstalowalem dodatkowo:"SQL Server Management Studio Express" myśląc żę otworze sobie obecną bazę, starą bazę i przeniose odpowiednie tabele. lecz niestety starej bazy nie mogę podłączyć pod to ;/

jeżęli macie jakiś pomysł jak sie za to zabrać prosiłbym o jakąś małą instrukcję.

pozdrawiam

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników