Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie
- - - - -

[Taskbeat] Programy do zarządzania zadaniami

• Zamknięty temat Ten temat jest zamknięty
12 replies to this topic

#1 sofik

sofik

Początkujący

• Forumowicze
  • PipPipPip
  • 68 Postów:

Napisany 05 January 2012 - 15:52 PM

Wielu z Was zapewne prowadzi własne firmy.
Czy wykorzystujecie aplikacje służące usprawnianiu jakości pracy? Organizacji zadań? Poprawy efektowności?
Czytałem nieco na temat Taskbeat - czy przy małej działalności korzystanie z tego typu aplikacji faktycznie może przełożyć się na efekty?

#2 Iglowa

Iglowa

Uczestnik

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 168 Postów:

Napisany 09 January 2012 - 20:24 PM

Raczej szczególnie przy małej działalności. Zwróć uwagę choćby na fakt, że w małej firmie każdy ma zbyt wiele obowiązków. W dużej firmie masz specjalistów od konkretnych dziedzin, a w małej? Jedna osoba wykonuje pracę kilku specjalistów. M.in. dlatego dochodzi do bałaganu. Co do taskbeat - przecież samodzielnie możesz sprawdzić aplikację. Na http://www.taskbeat.pl/ z tego co widzę jest rejestracja i 30 dni próby.

#3 sofik

sofik

Początkujący

• Forumowicze
  • PipPipPip
  • 68 Postów:

Napisany 10 January 2012 - 16:20 PM

Średnio stoję z czasem i dlatego pytam, a nie sam testuję. O opcji testowania wiedziałem wcześniej.
Ostatecznie będę próbował dokładnie sprawdzić aplikację, ale póki co liczę, że ktoś znający temat wypowie się jeszcze tutaj. Byłoby to na pewno cenne.

#4 Iglowa

Iglowa

Uczestnik

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 168 Postów:

Napisany 11 January 2012 - 18:40 PM

Kolego... jeśli do kwestii prowadzenia firmy podchodzisz poważnie to sam się tym zajmij, a nie piszesz o braku czasu. Nie masz czasu? To go znajdź. Bo szczerze mówiąc, nie do końca rozumiem po co w takim razie był ten cały temat założony.

Ten post był edytowany przez pit_piotr dnia: 11 January 2012 - 18:58 PM
Witam, I proszę o uspokojenie emocji, dane forum jest od rozwiązywania tematów/zadań/problemów oraz o niesieniu pomocy innym którzy jej potrzebują, a nie od prawienia sobie zarzutów.

#5 Iglowa

Iglowa

Uczestnik

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 168 Postów:

Napisany 16 January 2012 - 19:09 PM

Podejrzewam, że o ile tylko odpowiednio podejdziesz do testowania i wykorzystasz wszystkie możliwości, to znajdziesz ciekawe zastosowania aplikacji. Zresztą - stworzyli ją pewnie tak, by faktycznie wspierała prowadzenie działalności. W przeciwnym wypadku nikt by z niej nie korzystał.

#6 Gośćuarez_*

Gośćuarez_*
  • Goście

Napisany 18 January 2012 - 10:37 AM

W dzisiejszych czasach coraz więcej -mikro i -małych przedsiębiorstw(ale także i średnich), których nie stać na wydzielenie dodatkowego etatu odpowiedzialnego za organizację korzystają z aplikacji wspomagających organizację pracy, zarządzanie zleceniami, czy poszczególnymi zadaniami w firmie. Taka tendencja podyktowana jest również wdrażaniem wszelkich oszczędności w firmie prowadzących do maksymalizacji osiąganych korzyści. A że liczba osób korzystających z owych aplikacji rośnie z roku na rok to fakt ten świadczy o sprawdzeniu się tego modelu zarządzania. Co do taskbeat podzielam ocenę jednego z przedmówców, program często jest naprawdę pomocny

#7 Gośćmalami_*

Gośćmalami_*
  • Goście

Napisany 18 January 2012 - 14:39 PM

ja zapisałam się jakiś czas temu na darmowe testowanie taskbeata i musze przyznac, ze poki co jestem bardzo zadowolona, sklaniam sie coraz bardziej ku wykupieniu licencji po skonczeniu okresu probnego :)

#8 sofik

sofik

Początkujący

• Forumowicze
  • PipPipPip
  • 68 Postów:

Napisany 18 January 2012 - 14:46 PM

Ale to przecież normalne - z biegiem czasu wszystkie procesy w firmach muszą podlegać coraz bardziej kontroli, ale przede wszystkim musi być za to odpowiedzialny sprzęt, a nie człowiek. Nie da się samodzielnie wszystkiego ogarnąć - szczególnie w polskich warunkach, gdzie problemów jest cała masa. Coraz bardziej się przekonuję, że znajdzie to również u nas zastosowanie.

#9 Iglowa

Iglowa

Uczestnik

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 168 Postów:

Napisany 19 January 2012 - 17:38 PM

malami - a możesz uzasadnić z czego wynika to zadowolenie? Udało ci się coś konkretnego osiągnąć? O takie właśnie informacje byśmy prosili. Jedna osoba nie może ogarnąć nawet małej firmy samodzielnie - bez dodatkowej pomocy nie jest to realne. Dopiero z pomocą odpowiednich narzędzi można zauważyć, jaki wcześniej panował ... burdel.

#10 sofik

sofik

Początkujący

• Forumowicze
  • PipPipPip
  • 68 Postów:

Napisany 23 January 2012 - 15:42 PM

Cóż... poświęciłem na to nieco więcej czasu przez weekend. Ogólnie bardzo mi się podoba analizowanie tego, jaki wpływa ma dana operacja na przebieg pozostałych operacji. Zaczynam rozumieć jak z tego korzystać, by faktycznie efekty były widoczne. Jestem pozytywnie nastawiony - coś powinno z tego wyjść.

#11 pppiotrek

pppiotrek

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 1 Postów:

Napisany 12 September 2012 - 22:17 PM

W sumie to i w dużej i w małej firmie takie aplikacje się przydają. Zanim przeszedłem na swoje pracowałem w dużej firmie finansowej i tam każdy z departamentów miał swój własny program do przydzielania zadań a przydzielający zadania miał listę zadań z podglądem kiedy jakie zadanie powinno zostać ukończone. W małych firmach z doświadczenia wiem, że też się sprawdza, tylko to każdy musi zobaczyć co tak naprawdę jest mu potrzebne, nie przesadzając zarówno z kosztami oprogramowania i skomplikowanymi funkcjami. Ja osobiście od jakiegoś roku korzystam z prostego taskmanager.pl. To co jest ok to prostota i cena bo dużo jest appek gdzie niestety co miesiąc trzeba płacić za każdego użytkownika - a tu zapłaciłem raz i program mam na zawsze, więc jak dla mnie to spora oszczędność (w firmie mam 9 osób / stanowisk).

#12 indrite

indrite

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 5 Postów:

Napisany 20 June 2013 - 14:20 PM

Sporo osób ostatnio poleca GetTime, w tym moi znajomi prowadzący firmę. Warto spróbować najpierw za free a potem niewielkim kosztem wydłużyć dostęp, np przez zakupy grupowe dla firm.

#13 tomek9876

tomek9876

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 1 Postów:

Napisany 15 July 2013 - 20:38 PM

W sumie to i w dużej i w małej firmie takie aplikacje się przydają. Zanim przeszedłem na swoje pracowałem w dużej firmie finansowej i tam każdy z departamentów miał swój własny program do przydzielania zadań a przydzielający zadania miał listę zadań z podglądem kiedy jakie zadanie powinno zostać ukończone. W małych firmach z doświadczenia wiem, że też się sprawdza, tylko to każdy musi zobaczyć co tak naprawdę jest mu potrzebne, nie przesadzając zarówno z kosztami oprogramowania i skomplikowanymi funkcjami. Ja osobiście od jakiegoś roku korzystam z prostego taskmanager.pl. To co jest ok to prostota i cena bo dużo jest appek gdzie niestety co miesiąc trzeba płacić za każdego użytkownika - a tu zapłaciłem raz i program mam na zawsze, więc jak dla mnie to spora oszczędność (w firmie mam 9 osób / stanowisk).

Skorzystałem z oferty Task Managera, brakowało mi kilku funkcji ale po kontakcie z firmą szybko mi je dodali za w sumie niewielką dopłatą. Fajnie bo otrzymałem dokładnie to czego potrzebowałem i mam świadomość, że w razie potrzeby rozbudują mi program o dowolne funkcjonalności. Powinni na stronie umieścić jakąś informację, że na życzenie klienta mogą spersonalizować program. Ogólnie polecam program i proklienckie podejście firmy.

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników