Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie
- - - - -

Problem z youtube

• Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 bananaavatar

bananaavatar

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 1 Postów:

Napisany 21 December 2011 - 23:10 PM

Witam, podczas włączania filmiku na youtube ładuje się normalnie, ale gdy zatrzymuje odtwarzacz filmik nie chce się ładować, dopiero gdy ponownie nacisnę play filmik zaczyna się ładować jakbym go nie zatrzymywał. Na innych serwisach z filmikami typu megavideo.com czy videobb.com nic takiego się nie dzieje. Przeszkadza mi to ponieważ mam wolny internet i zazwyczaj ładowałem sobie normalnie filmiki, a teraz nie mogę i nie wiem z jakiej przyczyny.

Jeżeli ktoś wie dlaczego mi się tak dzieję to bardzo proszę o pomoc.

#2 intervojager

intervojager

nonkonformista

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2185 Postów:

Napisany 22 December 2011 - 11:28 AM

Przyczyna leży po stronie przeciążonych serwerów Youtube, oraz retencji danych służb specjalnych. Średni transfer filmów to 40kb/s, a mam czasem ten sam problem przy neostradzie 1 mega.

#3 GośćPiotrek_*

GośćPiotrek_*
  • Goście

Napisany 03 January 2012 - 23:59 PM

Przyczyna leży po stronie przeciążonych serwerów Youtube, oraz retencji danych służb specjalnych. Średni transfer filmów to 40kb/s, a mam czasem ten sam problem przy neostradzie 1 mega.

Nie masz racji. To zadne przeciazenie. Skad mialoby sie nagle wziac? Mi robi sie tak samo jak koledze ktory zalozyl temat. Ale tylko na firefoxie, w Chrome dziala dobrze, tez mnie to bardzo wkurza, nie zna nikt na to odpowiedzi? jesli tak to niech mi da znac na k-pete@wp.pl
jestem wdzieczny

#4 intervojager

intervojager

nonkonformista

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2185 Postów:

Napisany 04 January 2012 - 08:15 AM

Jeszcze jest kwestia "wąskich gardeł" w sieci. A co do Chrome-też nie ma reguły, bo używam tej przeglądarki. Strumień danych filmu z np. z Youtube jest zapisywany najpierw jako plik tymczasowy(.tmp), a następnie odtwarzany przez przeglądarkę, tak iż przyczyn tego stanu rzeczy może być wiele.

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników