Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie

Blokada wejścia w tryb awaryjny w win 7

• Please log in to reply
2 replies to this topic

#1 maniolx

maniolx

Kandydat

• Forumowicze
  • PipPip
  • 43 Postów:

Napisany 09 grudzień 2011 - 02:33

Witam . Mam taki problem którego nie potrafię rozwiązać . Przeszukałem już chyba cały net ,lecz nie udało mi się znaleść rozwiązania . Sprawa wygląda tak . Mam na laptopie w domu zainstalowaną blokadę rodzicielską która skutecznie rozdziela czas dostępu do komputera trójce dzieci , z których każde ma swoje konto i założone hasło do konta . Dwoje dzieci ma konta na prawach zwykłego użytkownika a jedno ma konto administratora , tak jak i ja . Problem tkwi w tym że jeżeli któreś z dzieci ma karę na korzystanie z komputera obchodzi blokadę w ten sposób że uruchamia komputer w trybie awaryjnym i wtedy może już bez problemu korzystać z internetu . Prosiłbym o nakierowanie mnie na jakiś program któryby blokował uruchamianie komputera w trybie awaryjnym . Może to też być modyfikacja rejestru która uniemożliwiałaby uruchamianie wybranym użytkownikom trybu awaryjnego . Może ktoś zna także sposób jak dodać jakiś program (np.kontroli rodzicielskiej ) aby był uruchamiany przy starcie komputera w trybie awaryjnym .

#2 repylek

repylek

Very Lazy Cat

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 40386 Postów:

Napisany 09 grudzień 2011 - 05:47

Twój kolega rozwiązał podobny problem, blokując otwieranie Trybu Awarujnego.

oryginał

Możesz również Wyłączyć Tryb Awaryjny odwracalnym poleceniem CMD, ale jeśli nauczą się je cofać, wrócisz do punktu wyjścia

[color=#0000ff;]Linkman M-24[/color]

#3 moros

moros

Bywalec

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 355 Postów:

Napisany 12 listopad 2014 - 11:04

Ewentualne inne rozwiązania problemu - http://wirtualny-woj.../tryb-awaryjny/

Ogólnie sam tryb awaryjny specjalnych problemów nie stwarza.

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników