Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie

WIN 7 STARTER OEM I AKTUALIZACJE

• Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 PCwilk

PCwilk

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 19 Postów:

Napisany 23 listopad 2011 - 23:27

Mam pytanie dotyczące aktualizacji legalnego Win 7 Starter do Home Premium, bo czytałem o takiej możliwości i czy muszę kupować nową licencję, czy nie? Gdzie znajdę wszystkie aktualizacje sterowników od 2006 r. do 2011 r. do sprzętu (moduły bt, tokeny, nośniki usb, oraz wiele innych urządzeń)? Niektóre urządzenia wymagają szukania sterowników na stronach gdzie są nielegalne programy, albo sieci p2p. Nie wszyscy producenci umieszczają sterowniki na swoich srtonach www, albo jest tor przeszkód. Na których stronach Microsoftu można bezpośrednio pobierać te aktualizacje?

#2 repylek

repylek

Very Lazy Cat

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 40386 Postów:

Napisany 24 listopad 2011 - 02:52

Nie ma darmowego upgrade Startera do Home Pemium, trzeba kupić HE w min. wersji OEM na płycie. Ja kupiłem w promocji w tym sklepie za 320 zł.
Można też zrobić to w sposób ]tu opisany[/url] - wychodzi na to samo (fotka)

Wszystkie sterowniki pobierzesz legalnie na stronach producentów płyt głównych (dla PC) lub producentów laptopów dysponując pełną nazwą lapka.

Dodaj obrazek

[color=#0000ff;]Linkman M-24[/color]

#3 PCwilk

PCwilk

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 19 Postów:

Napisany 26 listopad 2011 - 23:04

Do repylek. W poprzedniej wypowiedzi chodziło mi głownie o urządzenia zewnętrzne, bo musiałem wydziwiać ze sterownikami modułu bt es-388, aby zainstalować jego stery "termin rowerowy" w win 7 starter. Nie miałem na myśli płyt głównych, ale urządzenia usb od 2006 do 2011r., bo wspomniane sterowniki najczęściej były pod win98, a do win2000 i xp były rzadkością. Mechanizm szukania sterowników w win7 jest słaby, a to co mam w posiadanym systemie jest bez autoryzacji.

(moduły bt, tokeny, nośniki usb, oraz wiele innych urządzeń)? Niektóre urządzenia wymagają szukania sterowników na stronach gdzie są nielegalne programy, albo sieci p2p. Nie wszyscy producenci umieszczają sterowniki na swoich srtonach www, albo jest tor przeszkód. Na których stronach Microsoftu można bezpośrednio pobierać te aktualizacje?

Dlatego zacytowany fragment jest nadal aktualny i czy znasz taki program, który znajdzie sterownik do urządzenia usb, gdy to urządzenie w menedżerze ma trójkąt z wykrzyknikiem. Próbowałem z innymi programami tego typu, ale na liście znalzionych sterowników nie było tych właściwych, bo przy urządzeniu był wspomniany trójkąt. Wiem że na stronie Microsoftu są linki do producentów komputerów, a moje różne urządzenia usb nie pochodzą od producentów komputerów, bo są dodatkiem który ma zabezpieczyć sprzęt przed intruzem, ułatwić wymianę danych bez kabla itp. Przy niektórych urządzeniach wcale nie było płyt ze sterownikami. Dlatego szukam pomocy.

#4 repylek

repylek

Very Lazy Cat

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 40386 Postów:

Napisany 27 listopad 2011 - 05:26

Takich stron MS nie oferuje, jedynie strony informacyjne:
http://www.microsoft...us/default.aspx
http://www.microsoft...x?type=Hardware

[color=#0000ff;]Linkman M-24[/color]

0 Użytkowników czyta ten temat