Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie
- - - - -

za darmo strona internetowa dla amatora,

• Please log in to reply
24 replies to this topic

#21 mokswin

mokswin

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 7 Postów:

Napisany 21 lipiec 2017 - 12:11

Jeśli chcesz zarabiać na tej stronie - a skoro ma przedstawiać Twoją ofertę, to znaczy, ze chcesz, no to bardzo mi przykro... Ale potrzebujesz firmy i usług profesjonalnych. I nie chodzi tu tylko o kodowanie, ale też o analitykę, UX czy SEO, bez którego nikt na Twoją stronę nie wejdzie... A to wszystko to nie jest wiedza, która się zdobywa w 5 minut. Sam zobacz, istotna jest wiedza o użyteczności stron internetowych ********* [reklama] w procesie tworzenia konwertującej witryny.

#22 wiktorr7

wiktorr7

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 2 Postów:

Napisany 22 lipiec 2017 - 09:40

W sieci jest sporo darmowych kreatorów stron - stworzenie prostej strony to kwestia kilku chwil. Można ją też za darmo stworzyć przy pomocy WordPressa.

#23 Kamil_S

Kamil_S

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 1 Postów:

Napisany 21 sierpień 2017 - 16:28

Jeśli szkoda Ci kasy na hosting, można spróbować z darmowymi opcjami, ale na pewnych serwerach. Home robi teraz fajne promo i do końca roku oferują hostowanie za darmo. Do tego konkurs - zgłaszasz im swoje sugestie i uwagi i możesz wygrać 2000 zł na dowolne usługi albo darmowy Biznes Hosting na całe dwa lata. ******** [reklama]

Wydaje się fajną opcją.

#24 help345

help345

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 1 Postów:

Napisany 20 wrzesień 2017 - 22:31

Ja poleciłabym platformę, która będzie w stanie zająć się stworzeniem strony internetowej prawie w całości. Platform takich jest wiele, mogę polecić przykładowo www.themeforest.net.pl. Jest to dość znana platforma wśród internautów.

#25 Barabu

Barabu

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 2 Postów:

Napisany 27 wrzesień 2017 - 11:24

Na home.pl jest teraz promocja i można bezkosztowo założyć stronę.

Jak dla mnie Wordpress to jednak czarna magia. Trzeba mieć sporą wiedzę by to skonfigurować tak by działało i dobrze się wyświetlało. Panel do zarządzania treścią też pozostawia wiele do życzenia z punktu widzenia laika. 

Z drugiej strony to chyba najbardziej elastyczne narzędzie, najbardziej rozwojowe które z pomocą programisty można wykorzystać do postawienia fajnego bloga lub strony contenowej. 

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników