Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
- - - - -

pomóżcie

• Please log in to reply
No replies to this topic

#1 GośćAgnieszka_*

GośćAgnieszka_*
  • Goście

Napisany 23 sierpień 2011 - 17:32

dziś poszlam na samoukarania gdzie dostalam 8 miesiecy w zawieszeniu na 2 lata za zniszczenie mienia, skoczylam na samochow gdzie wgiela sie maska i musze takze zaplacic za szkode dla poszkodowanego 1500 zl.... Ale to nie wszystko czekam jeszcze na jedna sprawe ktora juz dotyczy policji, mam postawione 2 zarzuty, obraza policji, utrudnianie w zatrzymaniu kolegi i napasc na funkcjonariusza gdzie tylko zlapalam go za reke ale powiedzieli ze niestety to traktowane jest jak napasc... i tez grozi mi tam wyrok w zawieszeniu i teraz nie wiem w ogole co sie stanie bo napewno odwiesza mi ten pierwszy wyrok te 8 miesiecy i czy ja pojde za to do wiezienia????? czy moze dostane jakies prace spoleczne????? nie wiem naprawde i prosze tutaj o jakas rade!! Wiem ze moge od tego wyroku sie odwolac ale nie wiem jak to napisac.. szukam w internecie wzorow ale nie moge nic znalesc :(:( bylo to takze pod wplywem alkoholu i czy to cos moze mi pomoc???? prosze naprawde o jakas rade i o odpowiedz na to co z tym wiezieniem :(:(:( z gory dziekuje

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników