Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
- - - - -

Edukacja techniczno informatyczna czy informatyka stosowana

• Please log in to reply
1 reply to this topic

#1 GośćDariusz_*

GośćDariusz_*
  • Goście

Napisany 23 June 2011 - 01:11 AM

Witam

Na początku chciałem zaznaczyć iż nie jest to pytanie co wy byście wybrali, bo każdy ma inne preferencje. Temat ten założyłem gdyż nie jestem jeszcze w 100% przekonany o wyborze kierunku studiów i mam pewne obawy jeśli chodzi o te kierunki...

Studiowałem wcześniej na AGH informatyke stosowaną, niestety poległem głównie na Matematyce i Fizyce.

Teraz mam zamiar zacząć studiować na Uniwersytecie Pedagogicznym:

- Informatyka stosowana - specjalizacja:
A) multimedia i technologie internetowe
B) przedsiębiorczość w sektorze IT

- Edukacja techniczno informatyczna - specjalizacja:
A) Nauczycielskiej:
- technika z informatyką
B) Nienauczycielskiej:
- ekoinżynier
- informatyka stosowana w technice

Informatyka stosowana z planu który widziałem głównie skupia się na Matematyce, Algorytmach, Programowaniu, Administracją sieci.
ETI skupia się bardziej na technice, lecz jest też dużo zagadniem z matematyki fizyki i programowania.

Ja jestem bardziej zainteresowany ETI chociaż tak naprawdę jeszcze nie mam pewności czy to wybiorę mam obawy związane z tym czy sobię poradzę z tym kierunkiem jest strasznie obszerny jeśli chodzi o nauczanie bo nie skupia się na jednym przedmiocie, lecz na kilku na raz. Ciekawi mnie natomiast i informatyka i technika dlatego ten kierunek wybrałem.

Ma ktoś z was już doświadczenia z kierunkiem Edukacji techniczno informatycznej, ewentualnie może ktoś coś więcej na ten temat napisać, nauczycielem na pewno nie zostanę a strasznie mnie interesuje też jak pracodawca patrzy na inżyniera ze specjalizacją informatyka stosowana w technice, czy mam szanse na jakaś porządną pracę w tym kierunku?

Dodam że studia zaoczne.

#2 Gośćryszo_*

Gośćryszo_*
  • Goście

Napisany 01 July 2011 - 18:37 PM

Też jestem zainteresowany tymi studiami napiszcie coś.

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników