Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie
- - - - -

Pozyskanie od TV na użytek prywatny serialu Conan- Łowca Przygód

• Please log in to reply
1 reply to this topic

#1 motorheadbanger

motorheadbanger

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 1 Postów:

Napisany 04 maj 2011 - 16:02

Witam, mam pewien problem.
Odczuwam ogromny sentyment do starego serialu animowanego Conan - Łowca Przygód, i chętnie obejrzałbym go raz jeszcze - jestem osobą sentymentalną, lubie wracać do dzieciństwa.
Jako, że nigdzie nigdzie nie ma Conana w wersji polskiej, pisałem w tej sprawie do róznych stacji telewizyjnych, które kiedyś ten serial emitowały - TVN, TVP2, POLSAT.
Wszystkie stacje zbywały mnie tym, że serial nie jest ich produkcji, że nie mogą mi tego ODPŁATNIE udostępnić (naprawdę jestem w stanie zapłacić za to), że trzeba to załatwić od firmy, którą Conana z dubbingiem wyprodukowała. Tak więc z sieci dowiedziałem się, że za dubbing i wersje polską odpowiedzialna jest firma Masterfilm. Toteż zadzwoniłem do niej, a ta mówiła że odsprzedała Conana TVN-owi.
Czy urzędasy ze stacji telewizyjnej celowo mnie zlewają i zbywają, bo im się nie chce? Czy istnieje jakaś szansa pozyskania tego typu serialu? Wątpie czy będzie on emitowany w TV- bajka jest stara, z lat 90tych, do tego jest brutalna więc całkowicie kłóci się z polityką braku agesji w bajkach jaką preferują teraz telewizje.
Co zrobić?
Będę wdzieczny za pomoc.

#2 osoba1

osoba1

Uczestnik

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 102 Postów:

Napisany 23 maj 2011 - 13:54

hej! gdybyś się już dowiedział jak zdobyć ten film i wszedł w jego posiadanie, to napisz o tym tutaj...chętnie również wrócę do tych wspomnień. a swoją drogą ciekawe co wyrośnie z dzieciaków oglądających pokemony zamiast porządnego conana ;p

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników