Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie
- - - - -

Gdzie sprzedawać w internecie

• Please log in to reply
45 replies to this topic

#41 XPX_pl

XPX_pl

Uczestnik

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 137 Postów:

Napisany 15 styczeń 2015 - 15:37

Tutaj pełna racja i właśnie to miałem napisać,wszystko zalezy od tego co chesz sprzedawać oraz w jakiej ilości,to nasz punkt wyjscia. Oczywiscie tym najbardziej popularnym i powszechnym serwisem będzie allegro.

#42 zzygmunt85

zzygmunt85

Kandydat

• Forumowicze
  • PipPip
  • 26 Postów:

Napisany 11 kwiecień 2015 - 11:35

na początku warto zacząć na allegro (co prawda mają wysokie prowizje, ale za to sprzedaż można rozpocząć natychmiast, bez żadnych problemów) - jeśli jednak planujemy poważną działalność, należy jednocześnie rozpocząć stawianie własnego sklepu internetowego - mając własną witrynę unikniemy prowizji i zyskamy nowych klientów, tych którzy nie kupują na allegro, czyli tych wyszukujących produktów poprzez wyszukiwarki cenowe, jak ceneo, oraz za pomoca google.

#43 mycha007

mycha007

Kandydat

• Forumowicze
  • PipPip
  • 30 Postów:

Napisany 08 czerwiec 2015 - 17:13

Ja korzystam z OLX jeśli chodzi o ogłoszenia lokalne

#44 LelekK

LelekK

Kandydat

• Forumowicze
  • PipPip
  • 37 Postów:

Napisany 21 wrzesień 2015 - 12:02

Tylko na allegro:) mało to oryginalne, ale tak jest najlepiej i na pewno na start najprościej.  Ajak jeszcze skorzystasz z aukcjonera to też najefektywiej. Aukcjonera można też uzyć na ebayu ale ja korzystam tylko z allegro.

#45 zusano

zusano

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 5 Postów:

Napisany 27 wrzesień 2015 - 17:37

Wypowiem się z punktu widzenia kupującego. Coraz częściej w pierwszej kolejności zaglądam na OLX, dopiero później Allegro.

#46 TeatrKameleon

TeatrKameleon

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 10 Postów:

Napisany 19 maj 2016 - 18:48

W przypadku allegro polecam zastanowić się nad dodatkowymi narzędziami jak np. panele aukcyjne, które zwiększają sprzedaż.

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników