Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie
- - - - -

W jakim banku konto z kartą kredytową pre-paid?

• Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 intervojager

intervojager

nonkonformista

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2185 Postów:

Napisany 10 listopad 2010 - 21:09

W jakim banku mogę założyć szybko konto internetowe wraz z kartą kredytową najlepiej typu pre-paid(nie mam stałych dochodów)? Próbowałem bezskutecznie w ING Bank Ślaski, ale z nie wiadomych przyczyn stwierdzono iż nie dostarczyłem im wszystkich dokumentów(ciekawe jakich?), a numer infolinii nie obsługuje rejonu mojego miejsca zamieszkania(ciekawe dla czego?).

P.S. Przed chwilą miałem telefon z ING. Konsultantka zaproponowała mi wizytę w najbliższym oddziale banku(koszt 100zł na dojazd). Okazało iż brakowało 6-cio stronicowej umowy(zapomnieli przekazać kurierowi, czy co?). No i dochody z ostatnich trzech miesięcy(a ja siedzę na socjalu, mając kapitał zamrożony w nieruchomościach o wartości rynkowej 160000 zł-samorząd i wojewódzki zarząd dróg krajowych uchylają się solidarnie od doprowadzenia dojazdu do nich, a sprawy sądowe ciągną się od 19972 roku). Liczę na szybką odpowiedź.

P.S. Pół godziny temu zalogowałem się na swoje konto Google AdWords i przetarłem oczy ze zdumienia. Mogę płacić przelewem! Teraz mogę spokojnie zająć się budowaniem firmowej strony internetowej i planowaniem działań marketingowych w sieci i w realu(tam są moi potencjalni klienci, ale o tym jeszcze nie wiedzą, co można osiągnąć przez skuteczną reklamę w internecie i to za marne grosze).

#2 eryk32

eryk32

Uczestnik

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 104 Postów:

Napisany 06 luty 2013 - 14:13

Z tego o mi jest wiadomo to mBank ma waśnie taką usługę o którą pytasz.

______________________________________________________________________________________________________

Ciepłe biokominki do domów.

Apogeum w sieci.

#3 Neobuxer

Neobuxer

Początkujący

• Forumowicze
  • PipPipPip
  • 52 Postów:

Napisany 11 kwiecień 2013 - 01:24

Polecam Alior Sync :)
Mają świetny system bankowości internetowej

#4 Gośćhajter123_*

Gośćhajter123_*
  • Goście

Napisany 20 kwiecień 2013 - 14:58

Alior sync oferuje taką kartę. Tak samo jak Alior Bank.

#5 Gośćlka900_*

Gośćlka900_*
  • Goście

Napisany 20 kwiecień 2013 - 18:49

mBank także to wprowadził niedawno.

#6 Gośćnanczyk_*

Gośćnanczyk_*
  • Goście

Napisany 20 kwiecień 2013 - 19:54

Na pewno ma PKO BP bo oni mają wszystkie najnowsze oferty.

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników