Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie
- - - - -

Niska prędkość pobierania z torrentów

• Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 schizu

schizu

Uczestnik

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 229 Postów:

Napisany 24 październik 2010 - 18:27

Używam azureusa a raczej teraz nazywa się vuze i ciądnie mi tak przeciętnie po 15kb czasem mniej a max 40... mam chello 25M i myślałem że po zwiększeniu prędkości będzie duzo lepiej a jest tak samo albo jeszcze gorzej niż jak prędkość była z 5x mniejsza. Najczęściej pobieram z torrenty.org więc chyba seedów jest wystarczająco...

#2 guz-00

guz-00

Nie mogę ci pomóc... Jestem koniem...

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4531 Postów:

Napisany 24 październik 2010 - 19:49

Spróbuj pogrzebać w ustawieniach, a jak to nie pomoże to polecam utorrent'a. Jeśli utorrent też słabo idzie, to masz coś w sieci nie tak ustawione.
Nie obchodzi mnie co ludzie myślą, a to co robią. I wkurza mnie gdy robią źle, wytykając im to wkurzam ich i wszyscy na tym tracą. Po co ? A czemu nie ? :D

#3 schizu

schizu

Uczestnik

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 229 Postów:

Napisany 26 październik 2010 - 17:52

znalałem odpowiedz w sieci - upc ogranicza transfer torrentów a innych p2p już nie...
Dobra więc muszę znaleźć inne p2p bo chyba nie da się tego obejść? jakie p2p ma najlepsze transfery po torrencie?

#4 guz-00

guz-00

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4531 Postów:

Napisany 27 październik 2010 - 16:25

z p2p korzysta praktycznie jedynie torrent, a to że upc blokuje torrenty to nieprawda. Musisz zadzwonić do operatora i dowiedzieć się na jakich portach możesz ściągać trorrenty. Wiele torrentów jest legalnych więc nie mogą ich blokować. Po prostu ustalili porty na których torenty działają, żeby móc kontolować prędkość pobierania i obciążenie sieci.
Nie obchodzi mnie co ludzie myślą, a to co robią. I wkurza mnie gdy robią źle, wytykając im to wkurzam ich i wszyscy na tym tracą. Po co ? A czemu nie ? :D

#5 schizu

schizu

Uczestnik

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 229 Postów:

Napisany 07 listopad 2010 - 19:16

Nie blokują całkowicie tylko ograniczają prędkość z nich, da się jakoś te wszystkie porty odblokować samemu? trochę to bez sensu że upc chwali się najszybszym netem w pl a robią takie numery, nie wiem po co mi ta prędkość i tak w grach jest tak samo dobry ping jak gdy było kilka mb jeszcze zwiększam do 50 bo jest jakaś promocja z kablówką ale nie wiem po co skoro z p2p dalej będe miał taką prędkość...

#6 guz-00

guz-00

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4531 Postów:

Napisany 07 listopad 2010 - 20:02

tak jak mówiłem zadzwoń do operatora i zapytaj się na jakich portach możesz ściągać bez ograniczeń.

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników