Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie
- - - - -

Księgowość elektoroniczna

• Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 CzarnaMamba

CzarnaMamba

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 16 Postów:

Napisany 01 October 2010 - 11:17 AM

Niedawno trafiłam na ofertę prowadzenia księgowości przez internet, zastanawiam się czy nie wprowadzić takiego rozwiązania do swojej firmy. Mam jednak pewne wątpliwości. Proszę o jakieś opinie osób które korzystają, na temat takiej usługi . Jak wygląda taka współpraca? Będę wdzięczna za wszelkie uwagi. Mile widziane adresy firm z wawy które się zajmują czymś takim.

#2 VaderXXX

VaderXXX

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 10 Postów:

Napisany 11 October 2010 - 11:41 AM

Wygląda to tak: poprzez specjalny system komunikuję się z biurem , przez ten system wysyłasz dokumenty i masz różne statystyki podane: płacone kwoty podatki, wyniki finansowe itd. możesz sobie do tego zajrzeć kiedy chcesz , zadać pytanie, w razie niejasności zadzwonić albo osobiście się skonsultować. System jest to dosyć wygodne w obsłudze , przypominia exela trochę. To co piszę tyczy się biura rachunkowego do którego link podałem ale przypuszczam że w innych biurach wygląda to podobnie. Podsumowując: usługa jak najbardziej godna uwagi , wg mnie takie rozszerzenie klasycznej księgowości, polecam. Jak byś miał jeszcze jakieś pytania pisz.

#3 CzarnaMamba

CzarnaMamba

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 16 Postów:

Napisany 16 November 2010 - 13:25 PM

Dzięki za info , ciekawa oferta, poczytam sobie więcej, może sprawdzę.

#4 GośćGość_*

GośćGość_*
  • Goście

Napisany 03 June 2011 - 22:38 PM

Księgowość Tax Care
•obsługa księgowa za 0 zł
•bezpłatna pomoc w założeniu firmy
•bezpłatne porady w zakresie dotacji i dofinansowania
•zespół licencjonowanych księgowych i doświadczonych doradców

#5 Gośćmonika marta_*

Gośćmonika marta_*
  • Goście

Napisany 21 December 2011 - 15:03 PM

Masz swoja firmę? Jeśli tak to ja polecam program dla firm, prowadzących rozliczenia na podstawie uproszczonej księgowości.Ja mam Księgę Przychodów i Rozchodów "INFOR System".Prowadzi ewidencję zakupu i sprzedaży.Myślę, że warto zainwestować w te aplikacje.Nie narzekam.

#6 moros

moros

Bywalec

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 355 Postów:

Napisany 10 March 2016 - 15:09 PM

Prawda jest taka, że samodzielne zabieranie się za księgowość w momencie kiedy nie ma się o tym zielonego pojęcia, to zwyczajne samobójstwo. To jest jeden z trudniejszych tematów, trzeba w tym siedzieć nieustannie - nawet fachowcy mają problem z interpretację wielu przepisów. Przedsiębiorca powinien się zajmować po prostu tym, na czym najlepiej się zna. Tyle.

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników