Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie
- - - - -

Wybór agencji interaktywnej

• Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 rhys

rhys

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 3 Postów:

Napisany 28 September 2010 - 19:27 PM

W naszym kraju funkcjonuje kilka tego typu firm, wybór jest trudny zwłaszcza dla osoby zielonej w temacie. Interesuje mnie założenie strony firmowej i chciałbym to zlecić profesjonalistom, freelancerzy odpadają. Jak dokonać oceny firmy tego typu? Istnieją jakieś rankingi agencji wirtualnych?

#2 rhys

rhys

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 3 Postów:

Napisany 01 October 2010 - 21:44 PM

Pobijam wątek, mógłbym chociaż prosić o jakieś wskazówki którymi można się kierować przy wyborze agencji?

#3 Gośćboberek88_*

Gośćboberek88_*
  • Goście

Napisany 02 October 2010 - 09:01 AM

Weź kogoś po znajomości :) Support będziesz miała zapewniony, a nie wyciągną od Ciebie ostatniego grosza :)

Ja bym się generalnie nie kierował rankingami, bo uważam, że z osobą, która ma na robić stronę (w tym przypadku firmą) i tak trzeba się spotkać, obgadać szczegóły i utrzymywać ciągły kontakt - najlepiej robić to oczywiście twarzą w twarz :) A co do ocen - zostają portfolia, każda szanująca się firma powinna takie posiadać, a wtedy selekcja jest prosta "to mi się podoba, to mi się nie podoba" - bo nie ma obiektywnie ładnych stron :)

#4 intervojager

intervojager

nonkonformista

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2185 Postów:

Napisany 17 October 2010 - 19:09 PM

Warto iść na kurs "budowa stron internetowych i grafiki internetowej". Porównaj stronę danego twórcy w Operze, Fairfoxsie, IE, Google Chrome i różnych monitorach. Piękne nie oznacza funkcjonalne-jesli dany projekt długo ładuje się w przeglądarce na odpowiedniku Neostrady 512-to oznacza iż projekt jest przeładowany elementami graficznymi, lub  źle skompresowany. Ważne jest też pozycjonowanie w internecie i trafny dobór domeny.

#5 rhys

rhys

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 3 Postów:

Napisany 01 November 2010 - 20:24 PM

Dzięki za odpowiedzi..

Po znajomości nie chcę nikogo brać. Po pierwsze nie znam osób które się tym zajmują a po drugie mam złe doświadczenia ze zlecaniem pracy znajomym, trudno ich pilnować i karcić za niedotrzymanie terminów.

W ostatni piątek znalazłem w sieci stronę firmy z Krakowa - JustCreate, znacie ją? Wnioskując po portfolio na ich stronie zrobili już kilka projektów i wyglądają na poważnych ludzi. Można jakoś sprawdzić poziom ich prac?

#6 adrian1203

adrian1203

Uczestnik

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 240 Postów:

Napisany 02 November 2010 - 01:21 AM

Z agencją to oni wspólnego nic nie mają. Projekty też raczej miernej jakości, także szukaj dalej.
Na początek warto sprawdzić dział Kontakt i co tam jest. Tutaj już widać, że trąca "studentem w bokserkach przed monitorem."

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników