Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie
- - - - -

Gdzie robicie zakupy w internecie?

• Please log in to reply
158 replies to this topic

#1 Romezz

Romezz

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 1 Postów:

Napisany 31 sierpień 2010 - 10:51

Hej wszystkim! :)

W dobie kiedy każdy ma w domu dostęp do internetu, coraz częściej decydujemy się robić zakupy przez sieć. Jak wiadomo sklepy są różne, jedne lepsze - drugie gorsze. Proponuję zrobić wątek zbiorowy w którym będziemy wypisywać sklepy internetowe w których kupujemy i byliśmy zadowoleni.

Książki - merlin.pl
Buty - eobuwie.pl
Prezenty, gadżety - 2future.pl
sprzęt komputerowy - vobis.pl
Fotografia - e-cyfrowe.pl

A Ty gdzie kupujesz?

#2 yakubu

yakubu

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 21 Postów:

Napisany 03 wrzesień 2010 - 21:12

Ja wszystko na allegro :P

#3 Batumi

Batumi

Uczestnik

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 159 Postów:

Napisany 26 październik 2010 - 10:49

Zdecydowanie perfumy! Są o wiele tańsze niż w sklepach!
Dbamy o jakość komunikacji w Internecie pielęgnując społeczności, by głos użytkownika miał znaczenie. NetCenter Solution

#4 keisy

keisy

Uczestnik

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 203 Postów:

Napisany 26 październik 2010 - 15:05

Jeśli chodzi o perfumy, parę już razy zamawiałem je w serwisie dolce.pl. I szczerze polecam, nie ma mowy tu o jakichś podróbkach, wszystko najwyższej jakości, taniej niż w sklepach "naziemnych". Czasem różnice cen są kuszące, kiedy indziej niewielkie, ale jednak. :)

#5 eva.biedrona87

eva.biedrona87

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 3 Postów:

Napisany 19 listopad 2010 - 01:24

ja też wszystko na allegro - kwestia przyzwyczajenia...

#6 Alutka

Alutka

Uczestnik

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 182 Postów:

Napisany 19 listopad 2010 - 16:17

No tak, allegro przede wszystkim, choć czasem zdarza mi się zakupić coś gdzieś w ciemno - na szczęście, póki co, wszystko dochodziło we wskazanym terminie ;)
Dbamy o jakość komunikacji w Internecie pielęgnując społeczności, by głos użytkownika miał znaczenie. NetCenter Solution

#7 boberek88

boberek88

mów mi Bober

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPip
  • 635 Postów:

Napisany 19 listopad 2010 - 17:06

Się koledzy i koleżanki wypowiedziały, to nieodkrywczo dołożę swoje trzy grosze - oczywiście Allegro króluje, ale zdarzało mi się coś kupić w Merlinie czy Agito :)

#8 Młody2010

Młody2010

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 5 Postów:

Napisany 01 grudzień 2010 - 10:59

Ostatnim czasem omijam allegro szerokim łukiem po tym jak natrafiłem na kilku oszustów. W zależności co chcę kupić to szukam wyspecjalizowanych w tego typu produktach sklepów internetowych. Bardzo często zdarza się że maja znacznie niższe ceny na allegro.

#9 keisy

keisy

Uczestnik

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 203 Postów:

Napisany 01 grudzień 2010 - 12:56

Jeśli chodzi o Allegro, to owszem - kupuję, ale przeważnie tylko od sklepów tam się udzielających, od takich osób "nie wiadomo kto to" nie bardzo. Chyba, że mają np. status SuperSprzedawcy. Problemem są też czasem te komentarze... Raz korciło mnie, żeby dać co najmniej neutralny, bo sprzedający leciał w kulki, ale powstrzymałem się, widząc co potem wypisywał w komentarzach zwrotnych.

#10 mzq

mzq

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 4 Postów:

Napisany 22 grudzień 2010 - 15:32

Sprzęt komputerowy w Gral.pl. Mają naprawdę niezłe ceny i nie mmiałem z nimi nigdy problemów.

#11 waglik_22

waglik_22

No to klaśnij

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4245 Postów:

Napisany 22 grudzień 2010 - 16:18

polskie płyty - asfaltshop.pl
winyle - sideone.pl / allegro.pl
sprzęt - ebay.pl / allegro.pl

Akai S1100 + Akai MPC 500 + E-mu 0404 + Stanton T120 + Stanton SA.3 + Technics SX-K700

#12 disturbia

disturbia

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 13 Postów:

Napisany 24 marzec 2011 - 16:44

W przeróżnych sklepach internetowych robię zakupy, to zależy czego potrzebuję. Na allegro rzadziej, mam coraz mniejsze zaufanie do tych aukcji. Teraz czekam niecierpliwie aż ruszy kupuje.to czyli platforma, która będzie działać na zasadzie social selling. Wszystkie aukcje będą przeprowadzane na facebooku. Może to być ciekawa alternatywa dla innych sposobów robienia zakupów w Internecie.

#13 osoba1

osoba1

Uczestnik

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 102 Postów:

Napisany 29 marzec 2011 - 10:45

Allegro.pl - rzeczy różne
Gram.pl - gry
Merlin.pl - głównie perfumy i książki
Bonito.pl - książki
euro.com.pl - AGD i RTV
Morele.net - RTV, AGD i komputery, części komputerowe

To chyba tyle z tych ważniejszych sklepów internetowych

#14 Tarek

Tarek

Kandydat

• Forumowicze
  • PipPip
  • 35 Postów:

Napisany 29 marzec 2011 - 13:05

Generalnie na allegro, ale sporadycznie przytrafiają i się inne sklepy, np. kupowałem pralkę mastercooka w megatanio.pl a MOBO MSI X58A-GD65 w Prolinie. Króluje jednak allegro, choć czasem bywa, że jako wyszukiwarka sklepów fizycznych w Poznaniu. Bo po co przepłacać, za transport jak można samemu po drodze załatwić.

#15 tuctuc

tuctuc

Kandydat

• Forumowicze
  • PipPip
  • 31 Postów:

Napisany 18 kwiecień 2011 - 11:45

Ja głównie na allegro, często też w sklepach sportowych (odżywki czy sprzęt na siłownię), czasem książki, bardzo często modele broni pancernej i figurki z okresu II wojny światowej. Ostatnio też wpadłem gdzieś na wzmiankę o wspomnianym już kupuje.to na facebooku, uważam, ze to bardzo fajna akcja, zwłaszcza, że będą darmowe aukcje. Niedługo ma ruszyć wersja beta, zamierzam przetestować, a wy?

#16 pimpurdan

pimpurdan

Kandydat

• Forumowicze
  • PipPip
  • 26 Postów:

Napisany 20 kwiecień 2011 - 10:31

U mnie generalnie 90% zakupów przechodzi przez system Allegro - bo podoba mi się opcja płatności :) A jak tam czegoś nie ma, to w ruch idą porównywarki... Przyznaję się, że czasami też łapię się na kupowaniu rzeczy z przypadku, klikając w linki programów partnerskich (jakoś targetowanie reklam na mnie działa...) :P

#17 fotomajk

fotomajk

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 14 Postów:

Napisany 24 kwiecień 2011 - 23:12

Ja też na głównie na allegro. Choć sprzęt foto na fotobasia.pl świetna i błyskawiczna obsługa.

#18 pimpurdan

pimpurdan

Kandydat

• Forumowicze
  • PipPip
  • 26 Postów:

Napisany 12 maj 2011 - 11:11

Co sprzętu foto to zamawiałem ostatnio z agito.pl i sklep mnie zaskoczył sprawną realizacją zamówienia, całą obsługą, systemem zapytań. Poza tym są skoordynowani z UPC, także całość zakupu przebiegła gładko, aż się zdziwiłem.

#19 GośćGość_*

GośćGość_*
  • Goście

Napisany 18 maj 2011 - 12:18

zabawki dla dzieci - SprytneZabawki.pl

#20 Batumi

Batumi

Uczestnik

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 159 Postów:

Napisany 18 maj 2011 - 13:33

Najczęściej perfumy, bo ceny są rzeczywiście konkurencyjne, czasem też książki i soczewki :)

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników