Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie
- - - - -

Wygrałem aukcję na Allegro

• Please log in to reply
1 reply to this topic

#1 tomszwed

tomszwed

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 13 Postów:

Napisany 30 January 2010 - 20:36 PM

Witam. Mam problem. Licytowałem na allegro narty rossignol. Siedziałem i obserwowałem do końca oświeżając i sprawdzając, czy ktoś mnie nie przebije. Udało się, moja oferta okazała się najwyższa. Już na spokojnie po zakończeniu aukcji i po wyświetleniu mojego loginu jako zwycięzcy oglądam sobie całą stronę, a tu nagle patrzę, że 4 minuty przed końcem pod zdjęciami pojawił się komentarz sprzedawcy, że narty zostały sprzedane poza aukcją. Kolega szanowny zrobił taką edycję opisu, jednak aukcji nie wycofał, nie usunął.

Telefonu nie odbierał, więc posłałem mu smsa, że czuję się zwycięzcą, że zawarł ze mną umowę kupna sprzedaży i ma obowiązek się z niej wywiązać. A on na to, abym nauczył sie czytać, bo on w opisie zastrzegł sobie prawo wycofania oferty i z tegoskorzystał a Aukcję zakończył z powodu sprzedaży nart poza allegro.
Myślę, że chyba jednak wycofał tylko dlatego, że cena mu nie odpowiadała.
Kto ma rację? Jakie mam szanse na wyegzekwowanie zawartej umowy?

#2 Demerzel

Demerzel

Bywalec

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 351 Postów:

Napisany 30 January 2010 - 20:46 PM

Przeglądnij regulamin Allegro, napisz do nich informację o sytuacji o ile pamiętam można ich zaangażować. (Dawno z Allegro nie korzystałem).
Przede wszystkim kasy nie straciłeś jak rozumie. Prześpij się z tym na spokojnie, jak dostaniesz jakieś wieści z Allegro oceń czy na prawdę w takiej sytuacji warto angażować siły.
Osobiście uważam, że w sytuacji jak ja przedstawiłeś masz prawo się domagać towaru, ale regulaminu w pamięci nie mam.

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników