Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie
- - - - -

(Pomocy)Buduję kino

• Please log in to reply
1 reply to this topic

#1 sproket

sproket

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 1 Postów:

Napisany 27 styczeń 2010 - 11:06

Dzień dobry. Przeczytałem tematy zawarte na tym forum i mam jaki taki obraz. Potrzebuję jednak opinii kogoś kto zna się na temacie. Mam nadzieję, że zlitujecie się i pomożecie.

Mam piwnicę w domku, chcę tam wydzielić pomieszczenie bez okien o wym. 3,2x2,0x2,75 m i zainstalowac kino domowe. Sciany i sufit wygłuszę wełną, na to karton-gips, na podłogę styropian+gruba wykładzina. Posiadam zestaw ONKYO+wzmaczniacz JVC, ale nie o sprzęt chciałem spytać tylko czy pomieszczenie o takich wymiarach nada się do oglądania? Nie będzie zbyt małe?

Jakieś pomysły, rady, krytyka?

#2 MaciejMM

MaciejMM

Entuzjasta

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1499 Postów:

Napisany 27 styczeń 2010 - 20:37

pomieszczenie , jak pomieszczenie

wygłuszenie to inna sprawa , same płyty a pod nimi wata/styropian to nie najlepsze rozwiązanie bo będzie echo
lepiej dać jakieś wygłuszenie na ściany widoczne i o ile niezbyt ładnie to wygląda to wytłoczki od jajek się sprawdzają na ścianach i są dość tanie , a na podłodze gruby dywanik

pomieszczenie jest dość małe i zapewne sprzęt o średniej mocy się sprawdzi ( śmiem twierdzić ,że i plastikowe kino ale nie takie najtańsze tylko już w miarę grające się sprawdzi ) w takim pomieszczeniu no i TV 37-42" oczywiście
KINO : ONKYO TX-SR609 , Manta DVD 051 USB + kolumny: Visaton :WS-17E x2 +SC10N, 40-22.000 90db - surrund 1x Wharfedale WH-2 89db - central + 2x Wharfedale WH-2 88db -surrund 1x SUB Dali AW-8 - 108db - prawdopodobnie najmocniejsza 20-tka na rynku :-) STEREO :DIORA WS-504B,CD 502,DVD S29 + Visaton Nac 200 +G20SC 32-25.000 - 90db Panasonic : SC-PM19 , SC-PM21 ,SV MP110 słuchawki Koss KTX PRO 1 1-TV LG 42LF75 -Full HD 2-TV- LG 29" -CRT -full wypas :-) ( DRP-pixel plus,subwoofer,100hz, wejście VGA,głośnik centralny itp.... )

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników