Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie

Faktura korygująca po angielsku

• Please log in to reply
2 replies to this topic

#1 Radef_pl

Radef_pl

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 12 Postów:

Napisany 19 styczeń 2010 - 10:23

Witam,

Być może ktoś już przetłumaczył wzorzec faktury korygującej na język angielski i będzie tak miły że podzieli się wzorcem wydruku. Będę bardzo wdzięczny.

#2 malinarek70

malinarek70

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 7 Postów:

Napisany 19 maj 2012 - 10:11

Jeśli wystawiasz faktury w tym korekty po angielsku (lub w innych językach) to najlepiej wykorzystaj do tego jakiś sensowny program. Ja używam Commerbusiness Fakturowanie. Bez problemu wystawiam faktury dla kontrahentów zagranicznych, a wydruk mogę zrobić w dowolnym języku. Nie trzeba bawić się z jakimiś szablonami. Tobie również polecam tego typu rozwiązanie.

http://www.commerbus...a-platnikow-vat

#3 ZbigerTos

ZbigerTos

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 1 Postów:

Napisany 21 maj 2012 - 11:43

To chyba żart miał być z tym "sensownym programem" ? Ściągnąłem sobie DEMO i zacząłem testować ale to jest "programik" a nie program.
Jak mam tam prowadzić rozrachunki ? Mam przeglądać faktury i zaznaczać czy zapłacona czy też nie ? A jak klient zapłaci tylko część faktury to co - zeszyt ?
Jak zrobić jak klient część zapłacił a inną część chce na przelew ?

O prowadzeniu magazynu nie wspomnę, bo nie ma o czym (nie ma wcale)

Czy ten program może obsługiwać więcej niż jedna osoba ?

Przy wprowadzaniu faktury walutowej oczywiście pyta się czy ściągnąć kurs z NBP ale jak zmienię datę to kurs sobie ręcznie wyszukać i wpisać sam?

Piszesz, że nie musisz się bawić szablonami - jak mogę zmienić wygląd faktury ?

Programik Commerbusiness Fakturowanie jest raczej dla firm wystawiających kilka faktur w miesiącu i to raczej gotówkowych bo nie wyobrażam sobie prowadzenie rozrachunków w tym programie.

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników