Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie
- - - - -

Mac Book, Toshiba, Sony ?

• Zamknięty temat Ten temat jest zamknięty
4 replies to this topic

#1 jasiopatryk

jasiopatryk

Pasjonat

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5041 Postów:

Napisany 30 October 2009 - 19:49 PM

Witajcie. Mój komputer stacjonarny jest już strasznie stary a ze względu na to, że nie gram na komputerze to postanowiłem zakupić laptopa. Nie ukrywam, że starsznie podobają mi się Mac Booki. Problem natomiast może być w przejściu z Windowsa na Leoparda. Trudno się do niego przyzwyczaić ? Brakuje na tym systemie jakiś popularnych programów ? Komputer będę używał tylko do internetu, oglądania filmów (podłączając go do TV przez HDMI) i pracach w programach graficznych.

A, wiec moje wymagania:

Wyświetlacz: 13`-15`
Dysk: minimum 120 GB
Procesor: minimum 2 GHz
Ram: minimum 2GB
Port HDMI, abym mógł go podłączyć do TV.
Wifi, nagrywarka dvd

Cena: max 3000 zł lecz wolał bym coś tańszego.

Bardzo zależy mi na wyglądzie, więc myślałem tylko o Mac Booku, Toshibie lub Sony Vaio. Czekam na wasze propozycję.
nieosiagalny.

#2 yubex93

yubex93

Pasjonat

• Forumowicze
  • 8497 Postów:

Napisany 30 October 2009 - 21:02 PM

MacBook jak najbardziej, szczególnie ze nie ma problemów, jeśli mając sprzęt Apple chcesz zainstalować windowsa - choćby pod wirtualną maszyną. Sony Vaio też są bardzo dobre, Toshiba jest OK, ale jak szukasz takiego wypasionego laptopa i lenovo ci się nie podobają - zostałbym przy produktach Apple i Sony. Ciekawe jest, że MacOS X ma naprawdę intuicyjne programy dla grafików, muzyków itd
HP 4330s/i3 2330m/HD3000/2GB/320GB+500GB(USB3.0)

#3 CzaCzaCza

CzaCzaCza

Uczestnik

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 126 Postów:

Napisany 31 October 2009 - 16:49 PM

A ja bym jednak postawiła na funkcjonalność. Na design postawiłam przy mojej Toshibie Satellite. Niby dobrze się sprawuje, ładnie wygląda, ale pod względem funkcjonalności całkowicie wymięka przy HP mojego brata. HP są solidniejsze, no i - nie wiem czy to ważne dla Ciebie,ale dla mnie było - masz dostęp do ich serwisu i części niemal w każdym kraju. W dodatku brat ma świetny kontakt z serwisem na swiatlaptopow.pl, ja o takich darmowych radach mogę sobie pomarzyć. Przemyśl dobrze,do czego potrzebny Ci będzie laptop i czy rzeczywiście nie lepiej postawić na jakość

#4 yubex93

yubex93

Pasjonat

• Forumowicze
  • 8497 Postów:

Napisany 01 November 2009 - 08:03 AM

Vaio i MacBooki pod kątem jakości na pewno nie odbiegają od HP-ków.
HP 4330s/i3 2330m/HD3000/2GB/320GB+500GB(USB3.0)

#5 Cz3rw0ny

Cz3rw0ny

Xtremely Addicted

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4470 Postów:

Napisany 01 November 2009 - 16:56 PM

Szczególnie MacBookie pod względem systemu są bardzo niezawodne. Korzystałem przez jakiś czas z Macbooka Pro 17'' potęga.

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników