Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie
- - - - -

sklep internetowy

• Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 bombel100

bombel100

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 12 Postów:

Napisany 13 August 2009 - 11:40 AM

Witam,
skoro temat dotyczy handlu internetowego i tak szeroko opisujecie tu Allegro to moze rzucimy kilka nazw sklepów internetowych w których warto kupowac bo jest np. tanio albo szybko

Ja niedawano dokonałem swojego pierwszego zakupu w sklepie internetowym http://www.2bis.pl
kupowałem zmywarke bosh, mieli najlepszą cene wiec sie na ten sklep zdecydowałem i moge wam powiedzic ze dostawa trawał 2 dni i jestem bardzo zadowolony.
Napiszcie sklepy w ktorych robicie zakupy i dajcie swoje typy

Mój typ http://www.2bis.pl

Pozdrawiam

#2 acronym

acronym

Początkujący

• Forumowicze
  • PipPipPip
  • 53 Postów:

Napisany 13 August 2009 - 13:45 PM

Skoro mowa o sklepie internetowym to np. sklep.delta.poznan.pl jest bardzo dobry. Zajmują się sprzedażą chociażby sprzętu do telewizji satelitarnej i naziemnej i niedawno rodzice korzystali z ich usług. Bardzo dobrze im doradzili i pomogli w wyborze tego co najbardziej było im potrzebne. Mają w ofercie również wzmacniacze, śwatłowody, kamery i bardzo dużo różnego sprzętu związanego z elektroniką więc warto sobie zaglądnąć.

#3 disturbia

disturbia

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 13 Postów:

Napisany 13 August 2009 - 16:33 PM

ja za dużego doświadczenia ze sklepami internetowymi narazie nie mam, nadal wolę tradycyjne zakupy, ale laptopa kupiłam przez neta na swiat-laptopow.pl, bo zobaczyłam, że wyjdzie mi taniej niż kupowanie w zwykłym komputerowym, dodatkowo spodobał mi się ich system serwisowania..bardzo profesjonalny sklep, także z mojej strony mogę go polecić :)

#4 tłumaczka

tłumaczka

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 5 Postów:

Napisany 27 September 2009 - 13:09 PM

Ja już od jakiegoś czasu kupuje w sklepach internetowych, jest to moim zdaniem duża oszczędność zarówno czasu jak i pieniędzy, bo w e-sklepach jest dużo łatwiej trafić na okazje cenowe. Staram się tylko zazwyczaj kupować w sprawdzonych sklepach, żeby nie mieć nie miłej niespodzianki.

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników