Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie
- - - - -

Zablokowali mi konto na Allegro.pl

• Please log in to reply
2 replies to this topic

#1 DamnAll

DamnAll

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 1 Postów:

Napisany 22 lipiec 2009 - 07:02

Witam,
Wczoraj moje konto na Allegro.pl zostało zablokowane po raz drugi! (wcześniej z jakieś trzy miesiące temu). Tak na prawdę z listu, który otrzymałem od nich nic nie wynika. Wcześniej otrzymywałem jakieś Ostrzeżenia, w których mi pisano, że inna osoba korzysta z mojego konta co jest oczywiście absurdem, ponieważ tylko ja mam dostęp do komputera.

Wczoraj zadzwoniłem do mojego dostawcy Internetu, prosząc o zmianę IP. Powiedziano mi, że IP jest zmienne, czyli np. dzisiaj mam IP 111111, a jutro 2222222. Myślałem jakie to może mieć powiązanie z Allegro.pl, otóż wymyśliłem, że jeżeli np. wczoraj logowałem się z IP jeszcze 1111111 i załóżmy, że się nie wylogowałem, a dzisiaj znów się logowałem, jednak z IP 2222222 to to może wyglądać jak by logowało się kilka osób. Co myślicie o tym, czy to ma sens? Czy moje konto, mimo, że po raz drugi jest zablokowane zostanie odblokowane? Czy nie mam o czym marzyć?

Pozdrawiam i dziękuję z góry za Wasze odpowiedzi,
DamnAll, Kamil.

#2 extrater

extrater

coś umarło...

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2576 Postów:

Napisany 22 lipiec 2009 - 09:16

Napewno zmiana IP nie jest brana pod uwagę. Regulamin Allegro nie zabrania Ci korzystać z konta raz w pracy, a raz w domu.

Czy po pierwszym ostrzeżeniu zmieniłeś hasło dostępowe?
Czy tego samego hasła używasz w innym miejscu, np. Gadu-Gadu?
Sprawdziłeś swój komputer na obecność szkodników?

Nie powinieneś ignorować ostrzeżeń (i określać ich mianem absurdu). Zamiast tego należało kontaktować się z Allegro i prosić o pomoc w wyjaśnieniu problemu.
Działa!

#3 Magda.N93

Magda.N93

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 16 Postów:

Napisany 12 październik 2013 - 15:13

Dokładnie, na allegro zawsze przed zablokowaniem konta wysyłają kilka ostrzeżeń. Ja dostałam nawet list poczta, znajdowała się tam informacja gdzie należy zadzwonić w razie problemów.

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników