Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie

[Galeria] chartkor

• Please log in to reply
24 replies to this topic

#21 Red-Angel

Red-Angel

Pan życia i śmierci

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5481 Postów:

Napisany 16 sierpień 2009 - 00:05

8. Pomysł nawet ciekawy, wykonanie nie bardzo.
9. Jeżeli to makro, to obiekt za mały, jeżeli to nie makro, to... tylko piach i nic więcej :P
10. Fajnie wyszło, ale ujęcie dziwne troche.
11. Nieostre.
12. Żaba na rękach, średnie. Szkoda, że żaba nie na zielonej trawce lub w innym naturalnym środowisku.
13. Roślina jak roślina :)
14, 15. O co chodzi?  8|
16.  Fajne.
17. Ciemne(?) i troche nieostre.
18. Kiepskie, nieostre.
19. Bardzo fajne, ale szkoda, że ostrosć nie jest na pyszczu złapana. W makro generalnie ostrosć powinna być na głowie łapana :)
20. W pełnym słońcu, czyli odbłyski i dodatkowo nieostre. Na nie.
21. Hmm... nie wiem co powiedzieć  :P

Generalnie widze, że na Forum rośnie kolejny makrowiec ;) Powodzenia życze w rozwijaniu umiejętności. I powiem, że warto by zainteresowac się jakimś dodatkowym konwerterem czy odwróconym obiektywem do tego, będą dużo lepsze foty. Nic dokładniejszego nie poradze, bo nie wiem co tam w Kanadzie macie i w jakich cenach  :)
Intel Q6600 2,4GHz @ 3,00GHz + BOX // MSI P35 Neo3-F // 2x1GB KingMax DDR2 // EVGA e-GeForce 8800GT 512MB // Seagate 500GB // Seagate 20GB // NEC DVD-RW // WinFast DTV1800H // Rasurbo DLP 535 // LCD LG Flatron L225WT// Logitech G7 - moja recenzja // Microsoft Sidewinder X8 // MS Windows Vista Home Premium 64bit

redakcja_forum
:"Dbamy o jakość komunikacji w Internecie pielęgnując społeczności, by głos użytkownika miał znaczenie." - Wy se kpicie, czy naprawdę w to wierzycie?

#22 chartkor

chartkor

Użyszkodnik

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4422 Postów:

Napisany 16 sierpień 2009 - 02:36

Generalnie widze, że na Forum rośnie kolejny makrowiec ;) Powodzenia życze w rozwijaniu umiejętności. I powiem, że warto by zainteresowac się jakimś dodatkowym konwerterem czy odwróconym obiektywem do tego, będą dużo lepsze foty. Nic dokładniejszego nie poradze, bo nie wiem co tam w Kanadzie macie i w jakich cenach :)

Takie bajery to już przy kupnie nowego aparatu, bo nie wiem czy dostanę takie sprzęta do A630, no i grubsza to sensu nie ma, aparat i tak słaby :D

#23 Red-Angel

Red-Angel

Pan życia i śmierci

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5481 Postów:

Napisany 16 sierpień 2009 - 08:51

Takie bajery to już przy kupnie nowego aparatu, bo nie wiem czy dostanę takie sprzęta do A630, (...)

Chwila pomyślunku i już.

(...) no i grubsza to sensu nie ma, aparat i tak słaby :D

A ja na to niemożliwe  :D A jako dowód pokażę 2 galerie makro zrobione gorszymi aparatami niż Ty masz.
Canon PowerShot A610: http://www.galeria-k...l.pl/index.html i http://www.forfoto.p...ad.php?tid=7428
Canon Powershot A510: http://norix.digart....arty/?p=3&s=&k= (końcowe z galerii).

I co, nadal twierdzisz, ze nie warto?  :P
Intel Q6600 2,4GHz @ 3,00GHz + BOX // MSI P35 Neo3-F // 2x1GB KingMax DDR2 // EVGA e-GeForce 8800GT 512MB // Seagate 500GB // Seagate 20GB // NEC DVD-RW // WinFast DTV1800H // Rasurbo DLP 535 // LCD LG Flatron L225WT// Logitech G7 - moja recenzja // Microsoft Sidewinder X8 // MS Windows Vista Home Premium 64bit

redakcja_forum
:"Dbamy o jakość komunikacji w Internecie pielęgnując społeczności, by głos użytkownika miał znaczenie." - Wy se kpicie, czy naprawdę w to wierzycie?

#24 chartkor

chartkor

Użyszkodnik

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4422 Postów:

Napisany 26 sierpień 2009 - 01:34

Żegnam się z tym wątkiem na długi czas, siostra zabiła aparat.
Koniec przekazu. :/

#25 kptYossarian

kptYossarian

Entuzjasta

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2197 Postów:

Napisany 26 sierpień 2009 - 07:20

Uu, aa, moja siostra na szczęście dba o aparat :D
Wiem nareszcie czym chciałbym być, kiedy dorosnę. Kiedy dorosnę chciałbym być małym chłopcem.

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników